PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Rio de Janeiro, pobyt v nejkrásnějším městě světa

Brazílie
7.9.2018 - 16.9.2018 10 dní 49 970 Kč Kód zájezdu : 422 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 2 Rio de Janeiro, pobyt v nejkrásnějším městě světa Brazílie, 7.9. - 16.9.2018, 10 dní 49 970 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: EMMA

Termíny

Termíny

07.09.2018 - 16.09.2018 49 970 Kč Nezávazná rezervace
26.10.2018 - 04.11.2018 49 970 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou přepravu , letištní taxy , transfery z letiště do hotelu a zpět , 7× ubytování se snídaní ve 3* hotelech v blízkosti pláže Copacabana , služby místního česky mluvícího průvodce v Riu
Cena nezahrnuje
  • Pojištění léčebných výloh a storna Evropské cestovní pojišťovny (doporučujeme připlatit)
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN:
Odpoledne odlet z Prahy, přestup v Lisabonu.

2. DEN
Ráno přílet do Ria Přivítání česky mluvícím průvodcem, transfer do hotelu. Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema.

3. DEN:
Pobyt v Riu. Fakultativně polodenní výlet s česky mluvícím průvodcem na Cukrovou homoli. Od krásné pláže Vermelha ve čtvrti Urca vyjedete lanovkou k mezistanici pod vrcholem, odkud se nabízí krásné výhledy nejen na město, ale i na vrchol homole. Po krátké zastávce pokračujete další částí lanovky na samotný vrchol s ještě úžasnějšími výhledy známými z pohlednic a fotografií z Ria. Po návratu zpět pokračujete do centra města, kde můžete obdivovat starou i moderní architekturu, které se všude prolínají, možnost návštěvy slavného stadionu Maracana.

4. DEN:
Pobyt v Riu. Koupání, odpočinek. Individuálně možnost návštěvy Botanické zahrady založené již v 19. století císařem pedrem II. (cca 600Kč/os. včetně taxíku a avstupenky).

5. DEN:
Pobyt v Riu. Fakultativně polodenní výlet s česky mluvící průvodkyní na Corcovado se známou sochou Krista - z jedné z nejstarších čtvrtí Ria, Cosme Velho vyjedete pozemní lanovkou pralesem, který obklopuje celé okolí Ria. Od monumentální sochy Krista se otvírají nádherné pohledy na všechny strany Ria i na jedinečné panorama hor obklopujících Rio a ostrůvků rozesetých v oceánu. Po návratu zpět z vrcholu si prohlédnete nejznámější pláže: Ipanema, Leblon a Copacabana.

6. DEN:
Pobyt v Riu. Fakultativně celodenní výlet na tropické ostrovy s nádherným koupáním a bohatým obědem s typickými brazilskými specialitami . Z ruchu Ria se přenesete do nádherné oblasti několika stovek drobných ostrůvků s úžasnou přírodou. Výletní loď Vás proveze oblastí ostrůvků a po krátké zastávce v jedné z nejhezčích zátok s koupáním přímo z lodi Vás zaveze na malý ostrov, kde budete mít možnost si prohlédnout přírodu s pralesním porostem s množstvím orchidejí, bromélií i dovádivých opic, odpočnout si na pláži a vykoupat se. Zde bude rovněž připraven oběd s mnoha brazilskými specialitami.

7. DEN:
Pobyt v Riu. Fakultativně polodenní výlet do Petropolisu, letního sídla brazilských císařů. Večer fakultativně možnost návštěvy večerní show s úžasnými karnevalovými kostýmy a neopakovatelnou atmosférou.

8. DEN:
Pobyt v Riu. Možnost návštěvy sídla firmy Stern s ukázkami zpracování brazilských drahokamů a výroby a prodeje jedinečných šperků (vstup i transfer z hotelu zdarma). Fakultativně okruh nad městem v helikoptéře. Ze čtyř heliportů je možno se vydat na některý z devíti připravených okruhů v trvání od 6 do 60 minut.

9. DEN:
Odlet z Ria Dopoledne volno, odpoledne transfer na letiště a odlet z Ria.

10. DEN:
Přílet do Prahy.

Termíny

07.09.2018 - 16.09.2018 49 970 Kč Nezávazná rezervace
26.10.2018 - 04.11.2018 49 970 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY