PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Rozmanité národní parky Pyrenejí

Francie
17.8.2018 - 26.8.2018 10 dní 11 990 Kč Kód zájezdu : 7037 Typ pobytu : Aktivní
  • Apartmán
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 1 Rozmanité národní parky Pyrenejí Francie, 17.8. - 26.8.2018, 10 dní 11 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

17.08.2018 - 26.08.2018 11 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Tento zájezd je zaměřen na poznání francouzské části Pyrenejí, ale podíváte se také do nádherné španělské části. Pyreneje skýtají nepřeberné množství ojedinělých přírodních scenérií a zajímavých míst. Podniknete řadu výletů ve snad nejkrásnější oblasti Pyrenejí, v okolí nejvyšší hory francouzské části pohoří Vignemale.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem
  • Průvodce
  • 7x ubytování v apartmánech s možností vaření
  • 7x snídani a 6x večeři (jednoduchá strava připravovaná českou kuchařkou)
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách. 2. DEN Odpoledne příjezd do městečka ST. LARY. Ubytování v apartmánech nad městečkem St. Lary. Možnost procházky po okolních kopcích s výhledy hluboko do údolí na městečko St. Lary i malebné vrcholy Pyrenejí . 3. DEN Výstup ze sedla Col du Tourmalet (jezdí se Tour de France) na PIC DU MIDI DE BIGORRE, odkud se naskýtají panoramatické kruhové výhledy na hlavní hřeben Centrálních Pyrenejí a do Akvitánské nížiny. 4. DEN Výlet k jezeru LAC DE GAUBE a malebnou dolinou s množstvím potoků a kaskád pod mohutnou stěnou nejvyšší hory francouzských Pyrenejí VIGNEMALE. LURDY - věhlasné poutní místo římskokatolických věřících s léčivou vodou. 5. DEN Výlet v NÉOUVILLSKÉM NÁRODNÍM PARKU. Park s překrásnými jezery, pěknými výhledy a úchvatnou přírodou. Podél jezera LAC DE L’OULE k chatě REFUGE DE BASTAN a dále na sedlo pod vrcholem Pic Bastan (2715 m n. m.), krásné výhledy na jezera a nejvyšší horu oblasti Pic de Néouville (3091 m n. m.). 6. DEN Návštěva horského střediska GAVARNIE a výlet k nejznámějšímu ledovcovému karu CIR-QUE DE GAVARNIE, z jehož strmé karové stěny pokryté v nejvyšší části ledovci spadá přes 20 vodo¬pádů, z nichž nejvyšší překonává výšku 422 metrů. LUZ-SAINT-SAUVEUR – romantické starobylé městečko překrásně umístěné na prahu soutěsky řeka Pau, opevněný kostelík postavený rytířským řádem Templářů ve 12. století. 7. DEN Výlet do nejkrásnějšího národního parku španělských Pyrenejí - NP ORDESA (UNESCO). Pěší turistika v kaňonu Ordesa s několika krásnými vodopády pod 800 metrů vysokými skalními stěnami. 8. DEN – Druhý výlet v NÉOUVILLSKÉM NÁRODNÍM PARKU. Túra do oblasti nádherných jezer LAC D´ORÉDON a LAC D´AUBERT. 9. DEN Dopoledne odjezd z Pyrenejí. Devítihodinová zastávka na pobřeží Středozemního moře, koupání na krásných písčitých plážích u NARBONNE (letovisko Narbonne Plage - městečko s dlouhou pláží, restauracemi a příjemným centrem). Přejezd přes Francii a Německo. 10. DEN Příjezd do Prahy.

Termíny

17.08.2018 - 26.08.2018 11 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY