PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Schwarzwald a Alsasko

Francie
25.10.2018 - 29.10.2018 5 dní 6 590 Kč Kód zájezdu : 489677 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Schwarzwald a Alsasko Francie, 25.10. - 29.10.2018, 5 dní 6 590 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

25.10.2018 - 29.10.2018 6 590 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Oblast pohoří Schwarzwald na jihozápadě SRN je nejmladším národním parkem v Německu. Jedinečná krajina je tvořena nedotčenými hlubokými lesy, úchvatnými výhledy do dálky a tajemnými zákoutími. Oproti tomu Alsasko je historicky kulturní krajinou s množstvím památek a dlouhou tradicí pěstování vína.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem
  • 3x ubytování v hotelu
  • 3x snídani
  • Průvodce
  • Raději upozorňujeme, že může dojít ke změně programu s ohledem na slavnosti
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy v ranních hod., NP SCHWARZWALD - LAHR, historické město mezi vinicemi se siluetou vrcholků Černého lesa, festival chryzantém, květiny v podobě pestrobarevných obrazců. 2. DEN Město THANN s kostelem sv. Thiébauta (nádherná figurální výzdoba), zastávka s výhledy, Vierl Armand - bojiště 1. světové války, možnost oběda a ochutnání borůvkových koláčů, vyhlídková jízda po tzv. ROUTE DE CRÊTES, pohodlně zdoláte hned dva nejvyšší vrcholy pohoří Vogézy - GRAND BALLON (1.424 m) a HOHNECK (1.363 m), LAPOUTROIE, muzeum likérů s ochutnávkou, exkurze do sýrárny. 3. DEN Pohledy na významný hrad Alsaska HAUT-KOENIGSBOURG vysoko nad krajem, COLMAR, metropole oblasti se zachovalým starobylým centrem, čtvrť Petite Venice, hrázděné domy, loďkou po kanálech, nejkrásnější vinařské městečko RIQUEWIHR ležící na Route de Vin (cestě vína), EGUISHEIM, městečko s hrázděnými domy, tradiční slavnosti hub - množství hub ve všech podobách a omáčkách, velká výstava hub, trh s místními produkty, hudební vystoupení, ochutnávka vína a bábovky kougelhopf přímo u vinaře. 4. DEN UNGERSHEIM, největší skanzen lidových staveb Alsaska, ŠTRASBURK - historické centrum a katedrála Notre Dame jsou zapsané na seznamu UNESCO, fakult. večeře na rozloučenou, odjezd pozdě večer. 5. DEN Návrat do Prahy ráno.

Termíny

25.10.2018 - 29.10.2018 6 590 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY