PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO JAZYKY PRO POZNÁVÁNÍ

Schwarzwald a Alsasko

Francie
24.10.2019 - 28.10.2019 5 dní 6 990 Kč Kód zájezdu : 489677 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Schwarzwald a Alsasko Francie, 24.10. - 28.10.2019, 5 dní 6 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

24.10.2019 - 28.10.2019 6 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Oblast pohoří Schwarzwald na jihozápadě Německa je nejmladším národním parkem v zemi. Jedinečná krajina je tvořena nedotčenými hlubokými lesy, úchvatnými výhledy do dálky a tajemnými zákoutími. Oproti tomu Alsasko je historicky kulturní krajinou s množstvím památek a dlouhou tradicí pěstování vína.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem
  • 3x ubytování v hotelu
  • 3x snídani
  • Průvodce
  • Raději upozorňujeme, že může dojít ke změně programu s ohledem na slavnosti
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy v ranních hod. - NP SCHWARZWALD. LAHR, historické město mezi vinicemi se siluetou vrcholků Černého lesa, festival chryzantém, květiny v podobě pestrobarevných obrazců. 2. DEN Město THANN s kostelem sv. Thiébauta (nádherná figurální výzdoba), zastávka s výhledy, Vierl Armand - bojiště 1. světové války, možnost oběda a ochutnání borůvkových koláčů. Vyhlídková jízda po tzv. ROUTE DE CRÊTES, pohodlně zdoláte hned dva nejvyšší vrcholy pohoří Vogézy - GRAND BALLON (1.424 m) a HOHNECK (1.363 m). LAPOUTROIE, muzeum likérů s ochutnávkou, exkurze do sýrárny. 3. DEN Pohledy na významný hrad Alsaska HAUT-KOENIGSBOURG vysoko nad krajem. COLMAR , metropole oblasti se zachovalým starobylým centrem, čtvrť Petite Venice, hrázděné domy, loďkou po kanálech. Nejkrásnější vinařské městečko RIQUEWIHR ležící na Route de Vin (cestě vína), EGUISHEIM, městečko s hrázděnými domy, tradiční slavnosti hub - množství hub ve všech podobách a omáčkách, velká výstava hub, trh s místními produkty, hudební vystoupení, ochutnávka vína a bábovky kougelhopf přímo u vinaře. 4. DEN UNGERSHEIM, největší skanzen lidových staveb Alsaska , ŠTRASBURK - historické centrum a katedrála Notre Dame jsou zapsané na seznamu UNESCO. Fakultativně večeře na rozloučenou, odjezd pozdě večer. 5. DEN Návrat do Prahy ráno.

Termíny

24.10.2019 - 28.10.2019 6 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY