PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

LEDOVÁ KOUZLA ZIMNÍHO JAPONSKA

Japonsko
6.2.2019 - 16.2.2019 11 dní 69 990 Kč Kód zájezdu : 1021 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 LEDOVÁ KOUZLA ZIMNÍHO JAPONSKA Japonsko, 6.2. - 16.2.2019, 11 dní 69 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

06.02.2019 - 16.02.2019 69 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Lanovka na vyhlídku nad Hakodate. Ubytování a snídaně. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Tokia a přelety Tokio-Sapporo a Hakodate-Tokio včetně tax a poplatků, po trase vlaky, autobusy a MHD. Ubytování: tzv. business hotely (cca 2-3*) - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 8900 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně (na japonský způsob).
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. DEN Praha - Tokio - Sapporo. Let do Tokia, přelet na Hokkaidó do metropole ostrova Sappora v době konání nejslavnějšího ledového festivalu na světě. Večerní procházka městem po hlavním bulváru Ódori s uměleckými díly - sochami vytvořenými z umrzlého sněhu. 3. DEN Sapporo, Otaru. Sapporo: vyhlídka z TV věže, exkurze v prvním mezi japonskými pivovary s ochutnávkou jeho nejlepších piv. Areál ZOH 1972: vyhlídka ze skokanského můstku, olympijské muzeum s trenažéry jízdy na bobech, lyžích i skoků z můstků. Večerní návštěva festivalu v malebném přístavním městečku Otaru: plynové lampy a nasvícené sochy ze sněhu v centru kolem kanálu. 4. - 5. DEN Sapporo - Asahikawa - Obihiro. Přejezd do centra středního Hokkaido - Asahikawy: druhý nejvýznamnější zimní festival po Sapporu, s obřími sochami ze sněhu i z čirého ledu. Možnost návštěvy slavné a unikátní ZOO se zimní atrakcí - pochodem tučňáků. Exkurze v palírně sake. Přejezd na jihovýchod do Obihira. 6. - 7. DEN Šikaribecu-ko Kotan, N.P. Kuširo Šicugen, Tomamu Ski Resort. Výlet k zamrzlému jezeru Šikaribecu v horském N.P. Daisecu. Vesnice z iglú včetně baru, možnost jedinečné koupele v jezeře ve vysekané díře s termálními prameny. Vřesovištní lázně Tokačigawa - jedny z nejoceňovanějších japonských termálů jak svou krásou, tak omlazujícími účinky vody. *Možnost celodenního výletu do jednoho z nejlepších lyžařských středisek Japonska pod horou Tomamu (1239 m) se skvělými podmínkami a infrastrukturou (celodenní/půldenní ski pas cca 1300/1100 Kč, půjčení lyží nebo skateboardu 1200 Kč, lyžařská výbava 750 Kč) - zájem o lyžování potvrďte již při přihlášce! Alternativně výlet do pacifického přístavu Kuširo a do mokřav N.P. Kuširo Šicugen s ideální možností pozorovat národní symbol země - japonské jeřáby tančó. 8. - 9. DEN Obihiro - Noboribecu - Hakodate. Přejezd na jihozápad. Noboribecu - lázně s 11 různými léčivými prameny, procházka po Pekelném údolí s geotermálními jevy. „Brána Hokkaida“ Hakodate: lanovkou na vyhlídku nad městem, považovanou za jednu ze tří nejkrásnějších v Japonsku. Ruský pravoslavný chrám, rybí trhy s ochutnávkami neobvyklých lahůdek. Lázně Junokawa: možnost koupele v termálech. Jediné místo na Hokkaidu, kde lze pozorovat japonské sněžné opice (makak červenolící) koupat se v horké vodě. 10. - 11. DEN Hakodate - Tokio - Praha. Let do Tokia a domů.

Termíny

06.02.2019 - 16.02.2019 69 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY