PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

SILVESTR NA FILIPÍNÁCH

Filipíny
27.12.2017 - 6.1.2018 11 dní 65 490 Kč Kód zájezdu : 213C Typ pobytu : Poznávací
  • Letecky
Počet termínů : 2 SILVESTR NA FILIPÍNÁCH Filipíny, 27.12. - 6.1.2018, 11 dní 65 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Livingstone

Termíny

Termíny

27.12.2017 - 06.01.2018 65 490 Kč Nezávazná rezervace
27.12.2017 - 13.01.2018 83 480 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Prožijte silvestr 2016/2017 nebo 2017/2018 v exotickém prostředí tropických Filipín se sopkami, vodopády, jezery a soutěskami a především na plážích řazených mezi nejkrásnější na světě! Jedenáctidenní akci je možné prodloužit o volitelný výlet na Palawan – odlehlou perlu souostroví, dosud ukrytou před náporem turistů. Nezapomenutelná přírodní scenérie, pláže a korálové útesy.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Mezinárodní letenka a vnitrostátní přelety (Manila – Palawan - Manila). Doprava lodí Caticlan – Boracay a zpět, nájemní a veřejná doprava (minibusy, výlet tradičními jeepy). Výlet na kanoích a bambusových vorech v soutěsce u Pagsanjanu, výlet loďkami po jezeře Taal, během těchto dvou výletů zajištěn oběd. V prodloužení výlet lodí po moři do NP sv. Pavla a po podzemní řece. Pronajatý minibus s místním řidičem. Ubytování se snídaní (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací). Cestovní pojištění. Český průvodce. Místní průvodci dle potřeb.
Cena nezahrnuje
  • Odletové taxy cca 10 USD. Stravování mimo snídaně. Spropitné. Vstupy do památek. Příplatek za jednolůžkový pokoj 8 600 Kč (11 dní) / 12 900 Kč (18 dní).

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. den
Letecky na Filipíny. Největší ostrov Luzon a hlavní město Manila. Čínský hřbitov v Chinatown, pevnost Santiago a katedrála ve čtvrti Intramuros s klášterem sv. Augustina (UNESCO). Návštěva filipínské mše se zpěvy a všeobjímající atmosférou. Park Rizal, lidové tržnice i luxusní obchodní galerie.
3. - 6. den
Letecky do střední části Filipín na souostroví Visayas. Pobyt na ostrově Boracay, jehož 5 km dlouhá Bílá pláž lemovaná palmami s jemným pískem a smaragdovým mořem je řazena mezi deset nejkrásnějších pláží světa. Rozloučení se starým rokem a oslava příchodu nového. Dny rajské pohody - slunění, koupání, možnost výletů se šnorchlováním na korálových útesech. Jedinečné lokality pro potápěče, možnosti krátkodobých kurzů i pro začátečníky. Pravé filipínské masáže, bujarý noční život, kulinářské speciality. Možnosti výletů na domorodých loďkách kolem ostrova, rybaření, golfu…
7. den
Letecky zpět na Luzon do Manily.
8. - 9. den
Přejezd na jih Luzonuk vulkanickému kalderovému jezeru Taal. Výlet loďkou (vinta) na ostrov s novým kráterem. Pagsanjan - na kanoích vzhůru peřejemi obřím kaňonem s liánami a vodopády (kulisy pro slavný film F.F. Coppoly Apokalypsa). Na bambusových vorech pod mohutný vodopád v hrdle soutěsky. Dopolední návštěva kohoutích zápasů - národní zábavy s nepopsatelnými výkony sázkařů.
10. - 11. den
Přejezd zpět do Manily. Celodenní pobyt v hlavním městě. Fakultativně celodenní výlety: ke kráteru vulkánu Pinatubo, dějišti katastrofické sopečné erupce (v r. 1991),jízda džípem tufovými kaňony, pěší výlet, koupání v kráteru. Letecký návrat z Manily domů.
11. den. *MOŽNOST PRODLOUŽENÍ - OSTROV PALAWAN.
Letecky z Manily na ostrov Palawan.
12. - 16. den
Palawan. Nejodlehlejší, nejpanenštější a asi vůbec nejmalebnější ze všech filipínských ostrovů. Hlavní středisko ostrova Puerto Princesa. Krokodýlí farmy. Sabang - výlet lodí podél vápencových útesů k obří jeskyni sv. Pavla, tropická fauna a flóra stejnojmenného národního parku, člunem proti proudu podzemní řeky v impozantním jeskynním systému. El Nido - souostroví Bacuit - jedna z nejkrásnějších tropických scenérií na světě. Desítky ostrůvků, vysokých krasových homolí nad tyrkysovým a smaragdovým mořem. Skryté laguny, panenské pláže, souvislý porost primární džungle. Šnorchlování, potápění na korálových útesech, považovaných za jedny z nejzachovalejších i nejkrásnějších na celém světě.
17. - 18. den
Letecký návrat do Manily a odtud domů.

Termíny

27.12.2017 - 06.01.2018 65 490 Kč Nezávazná rezervace
27.12.2017 - 13.01.2018 83 480 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY