PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

SINGAPUR - MALAJSIE - THAJSKO - Mrakodrapy, historie i pláže

Malajsie
25.11.2017 - 13.12.2017 19 dní 64 490 Kč Kód zájezdu : 203 Typ pobytu : Poznávací
  • Letecky
Počet termínů : 2 SINGAPUR - MALAJSIE - THAJSKO - Mrakodrapy, historie i pláže Malajsie, 25.11. - 13.12.2017, 19 dní 64 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Livingstone

Termíny

Termíny

25.11.2017 - 13.12.2017 64 490 Kč Nezávazná rezervace
03.03.2018 - 21.03.2018 64 490 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Moderní velkoměsta Singapur a Kuala Lumpur. Kosmopolitní ostrov Penang. Buddhistické, taoistické a hinduistické chrámy. Oblíbené letovisko Krabi. Koupání, šnorchlování a potápění na ostrově Phi Phi. Výlet po ostrově Phuket. Bangkok – „Město andělů“ s krásnými památkami! Plovoucí trhy v Damnoen Saduak. Slavný most přes řeku Kwai. Železnice Smrti. Sedmistupňové vodopády Erawan. Královské město Ayutthaya.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Mezinárodní letenka. Letištní taxy. Místní přelet Phuket - Bangkok. Minibus s klimatizací. Na delší přesuny dálkový bus s klimatizací. Lodě v Bangkoku, loď na ostrov Phi Phi, na Phuket. Lodní výlet na ostrově Phi Phi. Vstupné do národních parků. Ubytování v hotýlcích a bungalovech se snídaní. Vstupné a drink na mrakodrapu Baiyoke Sky Tower. Český průvodce. Cestovní pojištění.
Cena nezahrnuje
  • Stravování mimo snídaně. Vstupy. Spropitné. Příplatek za jednolůžkový pokoj 8 800 Kč.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. den
Letecky do SINGAPURU.
2. den
Odpolední přílet do Singapur. Barvami prozářené panorama města. Pro zájemce jízda na obřím ruském kole Singapore Flyer. Největší světelná a vodní show v jihovýchodní Asii Wonder Full v Marina Bay.
3. den
Prohlídka megalomanské obchodní metropole s divy moderní architektury a důmyslným dopravním systémem. Luxusní Raffles hotel, kde nocoval Charlie Chaplin a Michael Jackson. Raffles Landing – památník zakladatele města. Merlion – symbol města znázorňující prosperitu. Procházka mezi mrakodrapy moderního obchodního centra. Návštěva šestihvezdičkového hotelu Fullerton. Marina Bay Sands, nejdražší kasino na světě, Singapur jako na dlani z otevřené vyhlídkové terasy 200 metrů nad zemí. Zahrady Gardens by the Bay - architektonický i přírodní skvost. Dva dómy, dva světy. Ostrov Sentosa - první bílé pláže a koupání, nepřeberné množství atrakcí, multimediální představení Wings Of Time.
4. - 5. den
Cesta napříč MALAJSIÍ. Příjezd do Kuala Lumpur - muslimská metropole s nejvyššími dvojčaty na světě. Dvě věže „vesmírné rakety” Petronas. Honosný královský palác Istana Negara. Vyhlášená modrá mešita Masjid Negara - návštěvu absolvujeme zahaleni od hlavy až k patám. Zajímavé městské muzeum. Náměstí nezávislosti se zachovalými pozůstatky britské nadvlády. Pro zájemce procházka po nejvyšším dvojúrovňovém mostě na světě ve výšce 170 metrů nad zemí a návštěva vyhlídkového patra ve výšce 360 metrů nad zemí. Ptačí park. Večerní tržnice.
6. - 7. den
Přejezd na kosmopolitní ostrov Penang po nejdelším mostě JV Asie (24 km).Hlavní město Georgetown s mixem kultur. Hadí chrám s tucty hadů u oltářů. Kek Lok Si Temple - impozantní pyramidovitý chrám s 30 metrovou bronzovou sochou Kuan Yin. Pagoda Desetitisíce Buddhů. Ulice Harmonie. Skvostný klanový dům Khoo Kong Si s operou pro pobavení předků. Hinduistický Sri Mariamman s pestrými výjevy. Muslimská mešita kapitána Klinga. Čínský chrám Kuang Yin Teng a pece na pálení hříchů. Nejstarší anglikánský kostel v JV Asii. Pevnost Cornwallis.
8. den
Celodenní přejezd měnící se krajinou do jižního THAJSKA. Uvolněná atmosféra přímořského letoviska.
9. - 10. den
Populární letovisko Krabi. Oblíbená zátoka Ao Nang. Fakultativně výlet tradiční dlouhoocasou lodí mezi skalní útvary - šnorchlování, koupání a relax. Posvátná jeskyně Phra Nang se stovkami dřevěných penisů přinášejících štěstí. Fakultativně mořské kajaky v mangrovovém lese Ao Thalane nebo relax na pláži. Přesun trajektem na ostrov Phi Phi.
11. - 12. den
Pohádkové Phi Phi. Nejvyhlášenější místo jihu Thajska. Jemný písek, tyrkysová voda, bohatý podmořský život, vápencové skalní útvary porostlé hustou džunglí, krásné vyhlídky. Lodní výlet dlouhoocasou lodí: šnorchlování, relax, opice, žraloci, pláž Maya Bay, kde se natáčel film s Leonardem di Capriem. Možnost potápění, jízdy na kajacích mangrovemi a šance vyzkoušet si i horolezení. Plážové bary a restaurace, ohnivé show, noční život.
13. - 14. den
Odjezd lodí z ostrova Phi Phi na Phuket. Nekonečné písčité pláže s blankytně modrým mořem. Koupání, odpočinek. Výlet po ostrově - sloní park s možnost jízdy na slonech. Vyhlídka Karon View point a jižní mys Phromtep Cape. Gigantický Buddha z bílého mramoru s krásnou vyhlídkou. Večerní odlet do Bangkoku.
15. den
Bangkok – „Město andělů“! Nesčetné památky a atrakce. Královský palác s chrámem Smaragdového Buddhy. Wat Po s největším ležícím Buddhou. Projížďka dlouhoocasou lodí po exotických vodních kanálech. Chrám Rozbřesku Wat Arun - pagoda khmérského stylu. Pro zájemce krmení žraloků v obřím mořském akváriu. Drink na vyhlídce nejvyššího thajského mrakodrapu Baiyoke Sky Tower.
16. den
Jedinečné plovoucí trhy v Damnoen Saduak. Prodavači přímo z loděk prodávají banány, kokos, mango a jiné pochutiny. Kanchanaburi. Oskarově slavný most přes řeku Kwai postavený válečnými zajatci pod vedením Japonců. Projížďka místní lokálkou po Železnici smrti. Výhledy na pohádkovou krajinu.
17. den
Sedmistupňové vodopády Erawan - přírodní klenot oblasti Kanchanaburi. Tyrkysová jezírka, pozorování opic, výstup k poslednímu, sedmému stupni. Zahlédneme ještěra Monitor lizard vyhřívajícího se na slunci? Návrat do Bangkoku. Večerní masáže.
18. den
Bývalé královské město Ayutthaya z poloviny 14. století. Jedinečná podívaná na pozůstatky staveb z období vrcholného rozkvětu říše. Pro zájemce nezapomenutelná projížďka na kole starým Bangkokem. Poslední thajská masáž. Večerní odlet.
19. den
Letecký návrat domů.

Termíny

25.11.2017 - 13.12.2017 64 490 Kč Nezávazná rezervace
03.03.2018 - 21.03.2018 64 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY