PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Skvosty severní Itálie

Itálie
19.9.2018 - 24.9.2018 6 dní 6 990 Kč Kód zájezdu : 7075 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Skvosty severní Itálie Itálie, 19.9. - 24.9.2018, 6 dní 6 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

19.09.2018 - 24.09.2018 6 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Benátky na 118 ostrovech u 150 kanálů překlenutých 450 mosty. Padova proslavená jedním z neoblíbenějších svatých - svatým Antonínem. A na závěr olympijská Cortina d´Ampezzo.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem
  • Průvodce
  • 3x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích
  • 3x snídani
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy ve večerních hodinách. 2. DEN SIRMIONE – malebné městečko na jihu jezera LAGO DI GARDA, vystavěné při termálních pramenech využívaných k léčení, s krásnou pobřežní promenádou mezi palmami. VERONA (UNESCO) – město Romea a Julie s vyhlášeným antickým amfiteátrem s vynikající akustikou, s řadou paláců významných rodů a kostelů s nádhernou výzdobou. 3. DEN BENÁTKY (UNESCO) – světově proslulé město rozložené v laguně mezi pevninou a otevřeným mořem na 118 ostrůvcích při 150 kanálech, přes něž se klene 400 mostů, s nábřežními promenádami i úzkými uličkami, s romantickými zákoutími, zejména však s obrovským počtem palácových staveb a více než stovkou kostelů. 4. DEN Ostrovy v benátské laguně. MURANO – ostrov sklářů, dóm St.Maria e Donato s románskými prvky a vzácnými mozaikami, ostrov BURANO - ostrov rybářů a krajkářek, pestrobarevné malované fasády domů, event. ostrov TORCELLO s byzantskou katedrálou Santa Fosca. 5. DEN PADOVA – univerzitní město se stavbami z 12. – 15. stol. s obrovským náměstím se sochami a vodotrysky Prato della Vale a s malebným starým městem. VICENZA – město považované za renesanční skvost Itálie, po celém světě proslavené architekturou Andrey Palladia. Večer odjezd. 6. DEN Příjezd v brzkých ranních hodinách.

Termíny

19.09.2018 - 24.09.2018 6 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY