PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Švýcarsko s výletem horským expresem

Švýcarsko
6.9.2018 - 10.9.2018 5 dní 6 190 Kč Kód zájezdu : 7085 Typ pobytu : Poznávací
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 1 Švýcarsko s výletem horským expresem Švýcarsko, 6.9. - 10.9.2018, 5 dní 6 190 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

06.09.2018 - 10.09.2018 6 190 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Horský expres projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jižně položený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou švýcarskou čokoládu.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu luxusním autokarem
  • Průvodce
  • 2x ubytování (2,3,4 lůžk. pokoje s příslušenstvím)
  • 2x českou polopenzi
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy ve večerních hodinách non-stop přes SRN. 2. DEN Zastávka u kláštera EINSIEDELN, malebné švýcarské městečko SCHWYZ. LUZERN - město považované za klenot Švýcarska. Přejezd na ubytování do Andermattu. Večeře, nocleh. 3. DEN Celodenní návštěva italské části Švýcarska. Po snídani odjezd přes průsmyk san bernardino do kantonu Ticino. Nejprve navštívíte na břehu jezera Lugano stejnojmenné město lugano. Pak navštívíte melide s expozicí \"Švýcarsko v miniatuře\" a zastavíte se v caslanu, kde se vyrábí čokoláda. Prohlédnete si muzeum čokolády s ukázkou její výroby a využijete možnosti nakoupit si ji za výrobní cenu. Budete pokračovat do města \"tří hradů\", Bellinzony (UNESCO). K večeru se vrátíte zpět do chaty. Večeře, nocleh. 4. DEN Bude zaměřen na rétorománskou část Švýcarska. Odjedete přes průsmyk Julier (2228 m) do městečka Poschiavo, kde přestoupíte na známou horskou dráhu a pojedete horským vláčkem přes průsmyk Bernina, kolem jezer a ledovců, přes viadukty, tunely a galerie do Pontresiny. Prohlédnete si známé horské středisko sv. mořic a Vaše cesta se otočí směrem k domovu. 5. DEN Příjezd v časných ranních hodinách.

Termíny

06.09.2018 - 10.09.2018 6 190 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY