PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Švýcarsko - Svatý Mořic - s kartou, hotel***

Švýcarsko
18.8.2018 - 25.8.2018 8 dní 12 690 Kč Kód zájezdu : 489665 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Švýcarsko - Svatý Mořic - s kartou, hotel*** Švýcarsko, 18.8. - 25.8.2018, 8 dní 12 690 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

18.08.2018 - 25.08.2018 12 690 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Svatý Mořic je neznámější a asi také nejluxusnější středisko švýcarského kantonu Graubünden, který si díky své odlehlosti zachoval nejen svůj specifický jazyk, ale také spoustu místních tradic. Během zájezdu navštívíte řadu pohádkových míst této části švýcarských Alp, velkou výhodou jsou místní lanovky, autobusy a vláček v ceně zájezdu.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem
  • 5x ubytování v hotelu*** s wellness (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 5x bufetovou snídani
  • Lanovky
  • Průvodce
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd v pozdních večerních hodinách. 2. DEN Příjezd do oblasti ENGADINU. Výlet k ledovci MORTERASCH, který se táhne od nejvyšší hory této oblasti Piz Bernina až dolů do údolí. Nenáročná vycházka k ledovcovému splazu. Odpoledne ubytování v městečku Pontresina, které je vzdáleno necelých 10 km od věhlasného střediska St. Moritz. 3. DEN Z městečka SILS lanovkou na FURTSCHELLAS LA CHUDERA, kde začíná okružní tzv. vodní cesta kolem šesti jezírek (cca 2,5 hod) s nádhernými vyhlídkami do údolí řeky Inn i na okolní velikány, nebo tzv. gastronomická cesta s několika zastávkami, kde je možno ochutnat místní speciality. 4. DEN Výjezd lanovkou na vrchol DIAVOLEZZA (2973 m), odkud se otvírají nádherné výhledy na okolní vrcholy, ledovce i na nejvyšší horu Rhétských Alp, jedinou čtyřtisícovku této oblasti, Piz Bernina. Po návratu k autobusu odjezd na PRŮSMYK BERNINA a vycházka kolem Bílého jezera k zastávce vláčku Bernina express v ALP GRÜM s krásnými výhledy na ledovec Palü. Návrat k autobusu vláčkem a odjezd do hotelu. 5. DEN Výjezd lanovkou SIGNALBAHN, pěší vycházka přes Salastrains na Chantarella, dále výjezd lanovkou až na vrchol PIZ NAIR do výšky 3.056 m. Při zpáteční cestě prohlídka SVATÉHO MOŘICE, městské i lázeňské části s pamětní deskou na olympijské hry. 6. DEN Lanovkou na CORVATSCH, výjezd do výšky 3.295 m, nádherné výhledy na celou skupinu masívu Bernina. Návrat do mezistanice Murtel a odtud se zdatní jedinci vydají přes FUORCLA SURLEJ a kolem jezera LEI DA VADRET dojdou k závěru údolí a chatě Roseg (náročná túra, cca 6 hod chůze ). Od hotelu Roseg možno sjet do Pontresiny koňským povozem nebo dojít údolím pěšky – cca 2 hod. Ostatní z mezistanice mohou dojít jen k horské chatě Fuorcla Surlej, vrátit se k lanovce, autobusem přejet do Pontresiny a vydat se údolím Roseg pohodlnou cestou. 7. DEN Odjezd místním busem k nedaleké lanovce na MUOTTAS MURAGL, odtud panoramatickou cestou, která je označována za nejkrásnější vyhlídkovou cestu Horního Engadinu. Cestou se otvírají nádherné pohledy na Svatý Mořic, jezera, údolí a okolní hory. Cesta končí u horní stanice lanovky ALP LANGUARD, kde sjedeme dolů do Pontresiny a pohodlně dojdeme k hotelu. (doba chůze cca 3 hod), Odpoledne podél řeky Inn do SCUOL, kde se nacházejí vyhlášené termální lázně, pobyt v lázních cca 3 hod, ostatní se mezitím projdou v městečku s typickými engadinskými domy se sgrafitovou výzdobou. Večer odjezd ze Švýcarska. 8. DEN Návrat do Prahy v brzkých ranních hodinách.

Termíny

18.08.2018 - 25.08.2018 12 690 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY