PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

THAJSKÉ MAXIMUM - Památky a bílé pláže

Thajsko
11.11.2017 - 26.11.2017 16 dní 53 950 Kč Kód zájezdu : 201 Typ pobytu : Poznávací
  • Letecky
Počet termínů : 2 THAJSKÉ MAXIMUM - Památky a bílé pláže Thajsko, 11.11. - 26.11.2017, 16 dní 53 950 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Livingstone

Termíny

Termíny

11.11.2017 - 26.11.2017 53 950 Kč Nezávazná rezervace
17.02.2018 - 04.03.2018 53 950 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Bangkok - ”Město andělů” s krásnými památkami! Pohodový trek mezi horskými kmeny. Jízda na slonech a raftech. Sloní tábor. Žirafí ženy. Farma orchidejí a motýlů. Plavby po řekách Kok a Mekong. Zlatý trojúhelník - legendární oblast. Královské město Sukhothai pohodlně na kole i návštěva Ayutthaya. Koupání, šnorchlování, trek a lov sépií na ostrově Ko Samet.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Mezinárodní letenka. Letištní taxy. Doprava minibusem s klimatizací. Dálkový autobus či vlak. Veškerá lodní doprava (v Bangkoku, plavba po řece Kok a Mekong, na ostrov Ko Samet a zpět), jízda na slonu, raft. Ubytování v hotýlcích, na treku 2x v domorodých příbytcích. Snídaně, na treku plná penze. Vstupy do národních parků. Český průvodce. Místní průvodci podle potřeb. Cestovní pojištění.
Cena nezahrnuje
  • Vstupné do památkových objektů, na farmy v okolí Chiang Mai cca 80 USD. Strava nad rámec programu. Spropitné pro řidiče, místní průvodce. Příplatek za jednolůžkový pokoj 5 900 Kč

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. den
Letecky do THAJSKA. Hlavní město Bangkok. Zlatá hora Golden Mountain - pozlacená chedí a svaté relikvie Buddhy.
3. den
Bangkok – „Město andělů“! Královský palác schrámem Smaragdového Buddhy. Wat Po s největším ležícím Buddhou. Chrám Rozbřesku Wat Arun – pagoda khmérského stylu. Projížďka dlouhoocasou lodí po exotických vodních kanálech. Nočním lůžkovým vlakem či busem na thajský sever.
4. den
Příjezd v ranních hodinách do starobylého města Chiang Mai. Království Lanna s opevněním, vodním příkopem a historickými branami. Dílničky thajských řemeslníků – výrobna tradičních deštníků, řezbáři, zlatníci, výroba hedvábí. Chrám Wat Chedi Luang s masivní chedí. Pro zájemce tradiční masáže. Pulsující noční bazar. Možnost návštěvy thajského „kopacího“ boxu – souboje mezi provazy.
5. - 5. den
To nejlepší z Chiang Mai a okolí. Exkurze do sloního parku – poznáte lidi, jejichž život je přímo zasvěcen slonům. I vy budete mít možnost slony krmit a blíže poznat. Fakultativní výprava k „dlouhým krkům” Long neck. „Žirafí ženy” kmene Padang s mohutnými mosaznými spirálami, které jim „vytahují” krk do neuvěřitelné délky. Motýlí a orchidejová farma. Doi Suthep – hora s nejmalebnějším buddhistickým chrámem severu. Chrám Wat Chiang Man krále Mengrai. Křišťálová figura Setang Khanami se silou přivolávat déšť.
6. - 6. den
Tygří království. Fakultativně návštěva tygří klece. Místní tržiště s ochutnávkou místních specialit. Posvátná jeskyně Chiang Dao. Trekdo vesnice horského kmene. Nocleh v tradičních příbytcích.
7. - 7. den
Trek thajskou džunglí k vodopádu. Nocleh v tradičních příbytcích.
8. den
Jízda na slonech a pro zájemce splavování řeky na raftech. Cesta vlastními minibusy do Thatonu – západ slunce nad řekou Kok. Romantické posezení nad řekou.
9. den
Exotická plavba lodí z Thatonu do Chiang Rai. Koupání v horkých pramenech. Malebnými horami s osadami horských kmenů do čínského Mae Salongu. Bývalé sídlo opiového magnáta Khun Sa a šanské spojenecké armády. Malá Čína na barmském pomezí. Čajové plantáže. Hraniční Mae Sai s barmskou tržnicí a levnými výrobky.
10. den
Zlatý trojúhelníkna hranici tří států. THAJSKO, BARMA a LAOS. Opiové muzeum (opiové váhy, kuriózní exponáty, návod na výrobu). Plavba po otci vod – řece Mekong do LAOSU, kde se setkátes neuvěřitelným výběrem kuriozit. „Magické” pálenky s hady, mnohonožkami a léčivými kořeny. Omamná Lao Lao pálenka, laoská, barmská i čínská piva. Přejezd do Chiang Rai – unikátní chrám Wat Rong Khun. Cesta na jih, nocleh ve městě Phitsanulok.
11. den
Královské město Sukhothai. Starobylý komplex UNESCO. Prohlídka nejvýznamnějších chrámů a paláců v sedle kola nebo tuk tuku. Přejezd do Ayutthaya, nocleh.
12. den
Prohlídka královského města Ayutthaya. Cesta do přístavu Ban Phe. Lodí na ostrov Ko Samet. Rybí hostina.
13. - 15. den
Pobyt na ostrově Ko Samet. Koupání, šnorchlování, relax. Pro zájemce trek ostrovem, noční lov sépií, vodní lyže či skútr. Masáže přímo na pláži. Plavba lodí z ostrova do Ban Phe. Cesta do Bangkoku a večerní odlet.
16. den
Letecký návrat domů.

Termíny

11.11.2017 - 26.11.2017 53 950 Kč Nezávazná rezervace
17.02.2018 - 04.03.2018 53 950 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY