PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

THAJSKO - Letecky na pláže jihu

Thajsko
27.10.2017 - 12.11.2017 17 dní 59 900 Kč Kód zájezdu : 202 Typ pobytu : Poznávací
  • Letecky
Počet termínů : 2 THAJSKO - Letecky na pláže jihu Thajsko, 27.10. - 12.11.2017, 17 dní 59 900 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Livingstone

Termíny

Termíny

27.10.2017 - 12.11.2017 59 900 Kč Nezávazná rezervace
02.02.2018 - 18.02.2018 59 900 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Bangkok – „Město andělů“ s krásnými památkami! Tradiční plovoucí trh. Lákadla thajského severu. Žirafí ženy, pestrobarevná orchideová a motýlí farma. Zlatý trojúhelník - legendární oblast hranice tří států. Opiové muzeum! Výlet a koupání na ostrově Phuket. Nekonečné písčité pláže s blankytně modrým mořem. Koupání, šnorchlování a potápění na ostrově Phi Phi. Oblíbené letovisko Krabi.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Mezinárodní letenka. Letištní taxy. Letecky Chiang Mai – Phuket, Krabi – Bangkok. Loď v Bangkoku, plavba po řece Kok a Mekong, loď na ostrov Phi Phi, na Krabi. Lodní výlet na Phi Phi. Doprava minivanem s klimatizací, bus nebo vlak. Ubytování v hotýlcích a bungalovech. Snídaně. Vstupy do národních parků. Vstupné a drink na mrakodrapu Baiyoke Sky Tower. Český průvodce. Cestovní pojištění
Cena nezahrnuje
  • Vstupné do památkových objektů, akvária, na farmy v okolí Chiang Mai cca 100 USD. Stravování mimo snídaně. Spropitné. Příplatek za jednolůžkový pokoj 6 400 Kč

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. den
Letecky do THAJSKA. Hlavní město Bangkok. Zlatá hora Golden Mountain - pozlacená chedí a svaté relikvie Buddhy.
3. den
Bangkok - „Město andělů“!. Královský palác s chrámem Smaragdového Buddhy. Wat Po s největším ležícím Buddhou. Projížďka dlouhoocasou lodí po exotických vodních kanálech. Chrám Rozbřesku Wat Arun - pagoda khmérského stylu. Pro zájemce krmení žraloků v obravském mořském akváriu. Drink na vyhlídce nejvyššího thajského mrakodrapu Baiyoke Sky Tower.
4. den
Jedinečné plovoucí trhy v Damnoen Saduak. Prodavači přímo z loděk nabízí banány, kokos, mango a jiné pochutiny. Nočním klimatizovaným lehátkovým vlakem či busem na thajský sever.
5. den
Příjezd v ranních hodinách do starobylého města Chiang Mai. Království Lana s opevněním, vodním příkopem, hradbami i historickými branami. Doi Suthep - hora s nejmalebnějším buddhistickým chrámem severu. Tradiční dílničky thajských řemeslníků - výrobna tradičních deštníků, řezbáři, zlatníci, výroba hedvábí. Pro zájemce tradiční masáže. Nezapomenutelný noční bazar. Možnost návštěvy thajského „kopacího“ boxu - boxerské souboje mezi provazy.
6. den
Exkurze do sloního parku - poznáte lidi, jejichž život je přímo zasvěcen slonům. I vy budete mít možnost slony krmit banány a blíže poznat. Motýlí farma. Farma orchidejí. Fakultativní výprava k „dlouhým krkům” Long neck. „Žirafí ženy” kmene Padang s mohutnými mosaznými spirálami, které jim „vytahují” krk do neuvěřitelné délky. Západ slunce nad řekou Kok. Večerní Thaton a romantické posezení nad řekou.
7. den
Exotická plavba lodí z Thatonu do Chiang Rai. Možnost koupání v horkých pramenech. Malebnými horami s osadami horských kmenů do čínského Mae Salongu. Bývalé sídlo opiového magnáta Khun Sa a šanské spojenecké armády. Malá Čína na barmském pomezí. Čínské stavby. Hraniční Mae Sai s barmskou tržnicí a levnými výrobky.
8. den
Plavba po otci vod - řece Mekong - do Zlatého trojúhelníku na hranici tří států. BARMA s kasinem. LAOS s neuvěřitelným výběrem kuriozit. „Magické” pálenky s hady, mnohonožkami a léčivými kořeny. Omamná Lao Lao pálenka, laoská, barmská i čínská piva. Opiové muzeum historie i současnost (opiové váhy, kuriózní exponáty, návod na výrobu). Unikátní chrám Wat Rong Khun. Návrat do Chiang Mai.
9. - 10. den
Stihneme i chrám Wat Chiang Man krále Mengrai, křišťálovou figuru Setang Khanami se silou přivolávat déšť a chrám Wat Chedi Luang s masivní chedí? Letecky na jih na ostrov Phuket. Nekonečné písčité pláže s blankytně modrým mořem. Koupání a odpočinek. Pro zájemce výlet po ostrově - 45m vysoký Buddha, vyhlídky, západ slunce na jižním mysu, poznávání nočního života na vyhlášené pláži Patong.
11. - 13. den
Pohádkový ostrov Phi Phi. Nejvyhlášenější místo jihu Thajska. Jemný písek, tyrkysová voda, bohatý podmořský život, vápencové skalní útvary porostlé hustou džunglí, krásné vyhlídky. Lodní výlet dlouhoocasou lodí: šnorchlování, relax, opice, žraloci, pláž Maya Bay, kde se natáčel film s Leonardem di Capriem. Možnost potápění a horolezení. Plážové bary a restaurace, noční život.
14. - 15. den
Populární letovisko Krabi. Oblíbená zátoka Ao Nang. Fakultativně výlet tradiční dlouhoocasou lodí mezi skalními útvary spojený se šnorchlováním, koupáním a relaxem.
16. den
Možnost projížďky na mořských kajacích v mangrovovém lese Ao Thalane nebo poslední koupání. Letecky z Krabi přes Bangkok do Evropy.
17. den
Letecký návrat domů.

Termíny

27.10.2017 - 12.11.2017 59 900 Kč Nezávazná rezervace
02.02.2018 - 18.02.2018 59 900 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY