PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

PŘÍRODA, PAMÁTKY A PLÁŽE JIŽNÍ INDIE

Indie
24.11.2018 - 9.12.2018 16 dní 51 790 Kč Kód zájezdu : 711 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 PŘÍRODA, PAMÁTKY A PLÁŽE JIŽNÍ INDIE Indie, 24.11. - 9.12.2018, 16 dní 51 790 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

24.11.2018 - 09.12.2018 51 790 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Víza (Indie) včetně vyřízení. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, nájemní (především minivany s místním řidičem, popř. taxi, rikšové) a veřejná (vlaky, popř. komfortní dálkové busy), lodě. Ubytování: Hotely a penziony - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, obvykle klimatizované, 1x lehátka v nočním vlaku. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 5000 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně.
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. DEN Praha - Čennaj (Madrás). Let do velkoměsta Čennaje (resp. Madrásu) na pobřeží Bengálského zálivu. Poutní Mahábalípuram: pobřežní skalní chrámy. 3. - 4. DEN Mahábalípuram - Madurai. Tiruččiráppalli: Skalní pevnost, Šrírangam - ostrovní chrámový komplex, největší v Indii, prastarý Madurai: město poutníků, žebráků a bazarů, fascinující chrám Minakši. 5. - 6. DEN Madurai - Kóčin. Jižní Kéralou, krajem bavlny, kaučuku, rýže, kešu oříšků, kopry, čaje, kávy a palmových hájů k Indickému oceánu. Přístav a pevnost Kóčin - výjimečná směs architektury a kultur Portugalců, Židů a Číňanů, hrob Vasco da Gamy v nejstarším křesťanském chrámu Indie. 7. - 8. DEN Kóčin - Utakamund (Uty). Jízda nejzajímavější indickou železnicí s ohromným převýšením do horského letoviska Utakamundu (2240 m) pod Doddabettou (2633 m) - nejvyšší horou Východního Ghátu. Procházka v Nilgiri Hills. 9. - 11. DEN Utakamund (Uty) - Mysuru (Majsúr) - Hampi. Průjezd národním parkem Mudumalai s tygry, pantery, čitaly, opicemi, lenochody, krokodýly a slony. Majsúr - město santalového dřeva a vonných tyčinek. Hampi: opuštěné ruiny středověkého hinduistického města, jedno z nejkrásnějších míst v celé Indii. Přes pohoří Západní Ghát zpět k pobřeží Indického oceánu. 12. - 13. DEN Goa. Nejznámější rekreační oblast Indie s desítkami hotelů a resortů i zimní útočiště batůžkářů již od časů hippies. Rybí jídelny, noční bary, levný alkohol, portugalské katedrály ve Staré Goi a především božské pláže a prohřátý oceán. Relaxace v tropickém ráji uprostřed vrcholící zimy. 14. - 16. DEN Goa - Bombaj - Praha. Na sever do největšího města Indie a množstvím produkce prvního města světového filmu („Bollywood“) - Bombaje: Brána Indie, Malabarské vrchy, Chowpatty Beach, viktoriánská architektura. Lodí na Sloní ostrov: jeskynní hinduistické svatyně. Odlet domů.

Termíny

24.11.2018 - 09.12.2018 51 790 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY