PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO KOLEKTIVY PRO POZNÁVÁNÍ

To nejkrásnější z Benátek + VERONA + CINQUE TERRE + LAGO DI GARDA (autobusem)

Itálie
4.9.2019 - 8.9.2019 5 dní 6 290 Kč Kód zájezdu : 14473A Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Autobus
Počet termínů : 2 To nejkrásnější z Benátek + VERONA + CINQUE TERRE + LAGO DI GARDA (autobusem) Itálie, 4.9. - 8.9.2019, 5 dní 6 290 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

15.05.2019 - 19.05.2019 7 990 Kč Nezávazná rezervace
04.09.2019 - 08.09.2019 6 290 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Italská romantika, na kterou se nezapomíná… Pojďte do toho! Budete se toulat magickými uličkami v Benátkách, objevíte město lásky – Shakespearovu Veronu a užijete si plavbu lodičkou po průzračném jezeře Lago di Garda. Budete obdivovat malebné městečko Sirmione, vodní hrad i čarokrásné skalnaté pobřeží Cinque Terre. Poznávejte s pohodou – prožijte romantickou duši Itálie na vlastní kůži!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Autobusová doprava
 • 2x ubytování v hotelu
 • 2x snídaně
 • Průvodce po celou dobu zájezdu
 • Plavba lodí po Lago di Garda
Cena nezahrnuje
 • Cestovní pojištění léčebných výloh
 • Vstupné na místě
 • Jízdné v místě pobytu
 • Jízdné v Cinque Terre: cca 16 EUR
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 1 500 Kč
Nástupy Ostrava, Praha, Brno, Olomouc
Ubytování Příjemný hotel
Strava Snídaně během dne bude dostatek prostoru na občerstvení

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Ostravy. Odjezd z Ostravy bude kolem poledne, dále po trase Olomouc, Brno, Praha a přejezd přes Rakousko (přesné časy budou uvedeny nejpozději týden před odjezdem v pokynech). 2. DEN Příjezd do Benátek, v průběhu dne spatříme dominanty jakými jsou bazilika sv. Marka, Dóžecí palác, kostel Frari či benátská loděnice.  Příjezd v brzkých ranních hodinách do Benátek. Vypravíme se na náměstí sv. Marka, na kterém stojí jedna z nejspanilejších evropských katedrál bazilika sv. Marka. Uvidíme zde honosný Dóžecí palác postavený ve stylu benátské gotiky, který byl sídlem vládců, a věž Kampanilu, ze které je nádherný pohled na celé město. Zhlédneme kostel Frari nebo nejkrásnější barokní chrám v Benátkách Santa Maria della Salute. Budeme se procházet uličkami historického centra Benátek a poznáme tak nejdůležitější atraktivity města – rušný most Ponte di Rialto s přilehlým tržištěm a spoustu dalších malebných mostů. Zájemcům pomůže průvodce domluvit projížďku gondolou po Canale Grande.  Na prohlídku všech pamětihodností bude dostatek volného času. Volný čas bude i na občerstvení či nákup suvenýrů. Ve večerních hodinách ubytování. 3. DEN Výlet do města všech zamilovaných - Verony, kde spatříme Arenu di Verona, Fontanu di Madonna Verona, Palazzo Maffei či Juliin dům. Dále nás čeká plavba na známém jezeře Lago di Garda, návštěva středověkého města Sirmione a hradu Castello Scaligero. V brzkých ranních hodinách se vypravíme do Verony – města všech zamilovaných, kde navštívíme náměstí Piazza Brá. Zde nalezneme nejvýznamnější památku města Arenu di Verona, ve které probíhaly gladiátorské zápasy a dnes se zde pořádají koncerty a opery. Procházkou ulicí Via Stella dojdeme na náměstí Piazza delle Erbe, kde spatříme Fontanu di Madonna Verona a barokní palác Palazzo Maffei. Milovníci romantiky ocení především prohlídku slavného Juliina domu, jehož dvůr je zaplněn milostnými psaníčky, která zde zanechávají zamilované páry. Poté se vypravíme k největšímu a nejznámějšímu jezeru v Itálii – Lago di Garda, kde se poplavíme na lodičkách. Prohlédneme si malebné středověké městečko Sirmione a zhlédneme hrad Castello Scaligero. Ve večerních hodinách přejezd na ubytování. 4. DEN Dnešní den strávíme na krásném skalnatém pobřeží Cinque Terre Po snídani se vydáme ke kouzelnému skalnatému pobřeží Cinque Terre, jež je zapsáno na listině UNESCO. V této oblasti se nachází pět obcí: Riomaggiore, Manarola, Corniglia, Vernazza a Monterosso al Mare. Okolní krajina je tvořena strmými útesy, terasovitými svahy, vinicemi a olivovými háji, které lemují oblázkové pláže a malé zátoky.  Ve večerních hodinách přejezd transferem do ČR. 5. DEN Návrat zpět do ČR. V ranních hodinách příjezd zpět do České republiky dle nástupních míst.

Termíny

15.05.2019 - 19.05.2019 7 990 Kč Nezávazná rezervace
04.09.2019 - 08.09.2019 6 290 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY