PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

To nejlepší z adventního Říma (letecky z Ostravy Krakova)

Itálie
16.12.2017 - 19.12.2017 4 dny 13 490 Kč Kód zájezdu : 14278A Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 1 To nejlepší z adventního Říma (letecky z Ostravy Krakova) Itálie, 16.12. - 19.12.2017, 4 dní 13 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

16.12.2017 - 19.12.2017 13 490 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Adventní eurovíkend s průvodcem, během kterého zažijete pravou předvánoční atmosféru Říma. Zavítáte na nejslavnější vánoční trh na Piazza Navona, vydáte se do adventně oděného Vatikánu, nakoupíte vánoční dárky a vzpomínku na Řím si uchováte fotkou před vánočním stromem u Kolosea. Vychutnejte si s námi kouzlo italských Vánoc a poznejte adventní Řím!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Transfer z Ostravy na letiště do Krakova a zpět
 • Leteckou přepravu Krakov Řím Krakov + malé kabinové zavazadlo podléhá bezpečnostním omezením (povolené množství tekutin v zavazadle, ostré předměty apod.)
 • Letištní taxy
 • Transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
 • 3x ubytování v 3* hotelu se snídaní
 • Tištěný průvodce městem zdarma
Cena nezahrnuje
 • Zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel
 • Jízdné po Římě
 • Cestovní pojištění léčebných výloh
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 800 Kč
Nástupy Ostrava, Krakov
Ubytování Hotel v blízkosti centra Říma hotel je dostupný autobusem, MHD do centra města
Strava Snídaně v hotelu je formou sladkého bufetu během dne při prohlídce Říma bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd transferem z Ostravy do Krakova, přílet do Říma, ubytování, organizační schůzka s průvodcem. Dle doby příletu, možná procházka s průvodcem Římem. Navštívíme trhového náměstí Campo dei Fiori, kostela San Luigi dei Francesi a jednoho z nejzachovalejších antických chrámů – Pantheonu. Poté se vydáme vánočně vyzdobenými uličkami kolem Palazzo Montecitorio a přes náměstí Piazza Colonna ke slavné fontáně di Trevi a na náměstí Piazza di Spagna se Španělskými schody a kostelem Trinità dei Monti. Možnost nákupů a občerstvení na nejrušnější římské třídě Via del Corso nebo v jejích přilehlých uličkách. Individuálně návštěva přilehlého parku Villa Borghese či procházka k oficiální rezidenci italského prezidenta – paláci Quirinale. Prohlídka pokračuje na náměstí Piazza del Popolo s egyptským obeliskem a s kostely - tzv. \"dvojčaty\" a s kostelem Santa Maria del Popolo. 2. DEN Dopoledne prohlídka antického stadionu Circo Massimo, nejstaršího římského fóra Foro Boario, u něhož se nacházejí slavná ústa pravdy – Bocca della Verità. Přechod ke starověkému srdci Říma – na Kapitol (socha vlčice), odkud je nádherný výhled na Forum Romanum, poté procházka přes císařská fóra ke Koloseu (s vánočním stromem) a Konstantinovu oblouku. Osobní volno (možnost prohlídky Kolosea, Fora Romana, oběd apod.). Odpoledne možnost pokračování v prohlídce města s průvodcem: baziliku sv. Petra v řetězech, Traiánův park a bazilika Sv. Jana v Lateráně s vánočními jesličkami a přilehlými vánočními stánky. 3. DEN Dopoledne prohlídka nejmenšího státu světa Vatikánu, oděného do adventní atmosféry: náměstí sv. Petra, chrám sv. Petra, Michelangelova kopule s nádherným výhledem, světoznámá Vatikánská muzea.  Poté procházka k Andělskému hradu  a na barokní náměstí Navona, kde se koná nejslavnější římský vánoční trh, zde budete mít dostatek času nan nákupy. 4. DEN Ráno po snídani, dle časových možností, možná procházka Římem s průvodcem nebo odjezd transferem na letiště, návrat.

Termíny

16.12.2017 - 19.12.2017 13 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY