PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy)

Itálie
14.12.2017 - 18.12.2017 5 dní 14 490 Kč Kód zájezdu : 10405C Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 1 To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy) Itálie, 14.12. - 18.12.2017, 5 dní 14 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

14.12.2017 - 18.12.2017 14 490 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Adventní eurovíkend s průvodcem, během kterého zažijete pravou předvánoční atmosféru Říma. Vydáte se na slavný vánoční trh na Piazza Navona i do adventně oděného Vatikánu, navštívit můžete úchvatnou výstavu betlémů a vzpomínku na Řím si uchovat fotkou před vánočním stromem u Kolosea. Vychutnejte si s námi kouzlo italských Vánoc a poznejte adventní Řím!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Leteckou přepravu PrahaŘímPraha
 • Zavazadlo v ceně zájezdu - malé kabinové zavazadlo
 • Letištní taxy
 • Transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
 • 4× ubytování ve 3* hotelu se snídaní (formou sladkého bufetu)
 • Průvodcovské služby
 • Tištěný průvodce městem zdarma
Cena nezahrnuje
 • Zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel
 • Jednolůžkový pokoj příplatek 2 200 Kč
 • Jízdné po Římě
 • Cestovní pojištění léčebných výloh
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 200 Kč
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy do Říma, transfer na hotel, ubytování. V závislosti na čase příletu možnost krátké procházky Římem s průvodcem nebo pouze informační schůzka a ubytování. 2. DEN Dopoledne prohlídka antického stadionu Circo Massimo, nejstaršího římského fóra Foro Boario, u něhož se nacházejí slavná ústa pravdy – Bocca della Verità. Přechod ke starověkému srdci Říma – na Kapitol (socha vlčice), odkud je nádherný výhled na Forum Romanum, poté procházka přes císařská fóra ke Koloseu (s vánočním stromem) a Konstantinovu oblouku. Osobní volno (možnost prohlídky Kolosea, Fora Romana, oběd apod.). Odpoledne možnost pokračování v prohlídce města s průvodcem: baziliku sv. Petra v řetězech, Traiánův park a bazilika Sv. Jana v Lateráně s vánočními jesličkami a přilehlými vánočními stánky. 3. DEN Dopoledne prohlídka nejmenšího státu světa Vatikánu, oděného do adventní atmosféry: náměstí sv. Petra, chrám sv. Petra, Michelangelova kopule s nádherným výhledem, světoznámá Vatikánská muzea.  Poté procházka k Andělskému hradu  a na barokní náměstí Navona, kde se koná nejslavnější římský vánoční trh. 4. DEN Dopoledne návštěva trhového náměstí Campo dei Fiori, kostela San Luigi dei Francesi a jednoho z nejzachovalejších antických chrámů – Pantheonu. Poté se vydáme vánočně vyzdobenými uličkami kolem Palazzo Montecitorio a přes náměstí Piazza Colonna ke slavné fontáně di Trevi a na náměstí Piazza di Spagna se Španělskými schody a kostelem Trinità dei Monti. Možnost nákupů a občerstvení na nejrušnější římské třídě Via del Corso nebo v jejích přilehlých uličkách. Individuálně návštěva přilehlého parku Villa Borghese či procházka k oficiální rezidenci italského prezidenta – paláci Quirinale. Prohlídka pokračuje na náměstí Piazza del Popolo s egyptským obeliskem a s kostely - tzv. \"dvojčaty\" a s kostelem Santa Maria del Popolo. Možnost navštívit \"Výstavu sta betlémů\" s betlémy ze všech koutů světa. 5. DEN V závislosti na letovém řádu procházka Římem s průvodcem nebo odjezd transferem na letiště, návrat do Prahy.

Termíny

14.12.2017 - 18.12.2017 14 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY