PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO KOLEKTIVY PRO POZNÁVÁNÍ

To nejlepší z Amsterdamu + ROTTERDAM (letecky z Prahy)

Nizozemsko
22.8.2019 - 26.8.2019 5 dní 16 490 Kč Kód zájezdu : 14105A Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 2 To nejlepší z Amsterdamu + ROTTERDAM (letecky z Prahy) Nizozemsko, 22.8. - 26.8.2019, 5 dní 16 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

22.05.2019 - 26.05.2019 17 990 Kč Nezávazná rezervace
22.08.2019 - 26.08.2019 16 490 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Kouzelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Amsterdamu a Rotterdamu. Projedete se lodí po městských kanálech, nasajete atmosféru slavných muzeí, nahlédnete do čtvrti červených luceren a objevíte originální kubickou architekturu. Poznejte s námi město květin a umění, kde pěší dávají přednost cyklistům, Amsterdam a navíc moderní Rotterdam!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Letenku Praha - Amsterdam - Praha vč. letištních tax
 • Kabinové zavazadlo viz. podmínky pro přepravu zavazadel
 • Transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
 • 4x ubytování v hotelu
 • 4x snídaně
 • Průvodcovské služby
Cena nezahrnuje
 • Odbavované zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel ()
 • Cestovní pojištění
 • Přesuny místní dopravou (cca 20 €)
 • Vstupné na místě
 • Fakultativní výlet do Rotterdamu (hradí se na místě, cca 40 € doprava a případné vstupy)
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 5 500 Kč
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy, po příletu transfer z letiště na hotel. Ubytování. Přesuneme se do historického centra města. Při naší procházce spatříme majestátní budovu hlavního nádraží a populární čtvrtí červených luceren kolem starobylého kostela Oude Kerk dojdeme až na náměstí Dam, na kterém stojí Královský palác a také tzv. Nový kostel, ve kterém probíhaly královské korunovace. Hlavní amsterdamskou nákupní zónou se dostaneme až k plovoucímu květinovému trhu, jednomu ze symbolů města, kde bude čas na odpočinek v jedné z malebných amsterdamských restaurací nebo kavárniček. Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo později individuálně. 2. DEN Po snídani přesun do centra města, kde s průvodcem proběhne celodenní prohlídka. Prohlídku začneme u Domu Anne Frankové připomínajícího smutný příběh židovské dívky, a kostela Westerkerk s císařskou korunou na vrcholu kostelní věže. Dále budeme pokračovat kolem oázy klidu, amsterdamské bekináže Beginjhof až do židovské čtvrti rozprostírající se kolem náměstí Waterloo, kde se zastavíme na prohlídce v brusírně diamantů a uvidíme dům, kde žil jeden z nejslavnějších synů města, Rembrandt van Rijn. Poté se vypravíme na Albert Cuypmarkt - největší amsterdamskou tržnici pod širým nebem, místo setkání mnoha kultur a uvidíme také budovy významných amsterdamských muzeí. Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo později individuálně. 3. DEN Tento den budeme věnovat prohlídce jedinečných amsterdamských muzeí. Po snídani přesun do centra města. Projdeme se kolem tří hlavních amsterdamských kanálů a dojdeme na Albert Cuypmarkt. V blízkosti tržnice budete mít několikahodinový prostor na návštěvu muzea dle libosti (Rijksmuseum, Van Gogh Museum, Stedelisk Museum, Dům Anny Frankové, Museum Heineken), případně budete moci tento čas věnovat nákupům či libovolnému individuálnímu programu. V podvečer si prohlédneme Amsterdam z jiné perspektivy, na programu bude totiž plavba po Amsterdamských grachtech (kanálech). Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo později individuálně. 4. DEN Celodenní fakultativní výlet do největšího přístavního evropského města Rotterdamu Přestože druhé největší město Nizozemí Rotterdam nemohl stavebně Amsterdamu konkurovat, dnes je Rotterdam město originální moderní architektury i muzeí (Holandské Fotomuzeum). Rotterdam vyniká mnoha mrakodrapy a budovami svérázných tvarů jako Erasmův most, který spojuje \"město\" s obytnou a zábavní čtvrtí Kop van Zuid, a unikátní kubické domy, ale především přístavní částí, ve které nejběžnějším dopravním prostředkem není kolo, nýbrž vodní taxi.  Výhled na město je nezapomenutelný z vyhlídkové 185m věže Euromast, kam se vyvezeme speciálním skleněným výtahem. Původní dřevěné domečky ve městě a kouzelnou spleť kanálů zhlédneme ve starém přístavu Oude Haven.  V podvečerních až večerních hodinách návrat na hotel.  5. DEN Po snídani dle letového řádu individuální program. Transfer z hotelu na letiště, návrat do ČR.

Termíny

22.05.2019 - 26.05.2019 17 990 Kč Nezávazná rezervace
22.08.2019 - 26.08.2019 16 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY