PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO KOLEKTIVY PRO POZNÁVÁNÍ

To nejlepší z Amsterdamu + ZAANSE SCHANS (letecky z Prahy)

Nizozemsko
20.9.2019 - 23.9.2019 4 dny 14 990 Kč Kód zájezdu : 13607B Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 2 To nejlepší z Amsterdamu + ZAANSE SCHANS (letecky z Prahy) Nizozemsko, 20.9. - 23.9.2019, 4 dní 14 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

04.07.2019 - 07.07.2019 16 490 Kč Nezávazná rezervace
20.09.2019 - 23.09.2019 14 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Kouzelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Amsterdamu. Projedete se lodí po nespočetných městských kanálech, nasajete historickou atmosféru v nejslavnějších muzeích a nahlédnete do čtvrti červených luceren. Vydejte se s námi do města květin i umění, kde pěší dávají přednost cyklistům a poznejte Amsterdam!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Letenku Praha - Amsterdam - Praha vč. letištních tax
 • Kabinové zavazadlo viz. podmínky pro přepravu zavazadel
 • Transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
 • 3x ubytování v hotelu ve 2lůžkovém či 3lůžkovém pokoji s vlastním soc. zařízením
 • 3x snídaně
 • Průvodcovské služby
Cena nezahrnuje
 • Odbavované zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel ()
 • Cestovní pojištění
 • Přesuny místní dopravou (cca 25 €)
 • Vstupné na místě
 • Fakultativní výlet do Zaanse Schans (hradí se na místě, cca 15 € doprava a případné vstupy)
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 5 000 Kč
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy, po příletu transfer z letiště na hotel. Ubytování. Přesuneme se do historického centra města. Při naší procházce spatříme majestátní budovu hlavního nádraží a populární čtvrtí červených luceren, kolem starobylého kostela Oude Kerk dojdeme až na náměstí Dam, na kterém stojí Královský palác a také tzv. Nový kostel, ve kterém probíhaly královské korunovace. Hlavní amsterdamskou nákupní zónou se dostaneme až k plovoucímu květinovému trhu, jednomu ze symbolů města, kde bude čas na odpočinek v jedné z malebných amsterdamských restaurací nebo kavárniček. Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo později individuálně. 2. DEN Po snídani přesun do centra města, kde s průvodcem proběhne celodenní prohlídka. Prohlídku začneme u Domu Anne Frankové připomínajícího smutný příběh židovské dívky, a kostela Westerkerk s císařskou korunou na vrcholu kostelní věže. Dále budeme pokračovat kolem oázy klidu, amsterdamské bekináže Beginjhof až do židovské čtvrti rozprostírající se kolem náměstí Waterloo, kde se zastavíme na prohlídce v brusírně diamantů a uvidíme dům, kde žil jeden z nejslavnějších synů města, Rembrandt van Rijn. Poté se vypravíme na Albert Cuypmarkt - největší amsterdamskou tržnici pod širým nebem, místo setkání mnoha kultur a uvidíme také budovy významných amsterdamských muzeí. Večer si prohlédneme Amsterdam z jiné perspektivy, na programu bude totiž plavba po amsterdamských grachtech (kanálech). Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo později individuálně. 3. DEN Dnes nás čeká půldenní výlet do Zaanse Schans a odpoledne věnované prohlídce jedinečných amsterdamských muzeí. V dopoledních hodinách fakultativní výlet do Zaanse Schans, vesnice s typickými holandskými domy, větrnými mlýny a dalšími zajímavostmi. V odpoledních hodinách návrat do Amsterdamu a možnost návštěvy mnohých muzeí (Rijksmuseum, Van Gogh Museum, Stedelisk Museum, Dům Anny Frankové, Museum Heineken), popř. individuální program dle libosti. V podvečerních či večerních hodinách individuální návrat na hotel. 4. DEN Po snídani dle letového řádu individuální program. Transfer z hotelu na letiště, návrat do ČR.

Termíny

04.07.2019 - 07.07.2019 16 490 Kč Nezávazná rezervace
20.09.2019 - 23.09.2019 14 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY