PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO JAZYKY PRO POZNÁVÁNÍ

To nejlepší z Budapešti + TERMÁLNÍ LÁZNĚ (autobusem)

Maďarsko
16.3.2019 - 17.3.2019 2 dny 2 690 Kč Kód zájezdu : 14072A Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 To nejlepší z Budapešti + TERMÁLNÍ LÁZNĚ (autobusem) Maďarsko, 16.3. - 17.3.2019, 2 dní 2 690 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

16.03.2019 - 17.03.2019 2 690 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Relaxační zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Budapešti a užijete si termální lázně. Projdete se historickým Budínem a Peští, obdivovat můžete Královský palác, Rybářskou baštu či současnou budovu Parlamentu. A navíc si dopřejete horkou koupel v termálech Széchenyi. Odměňte se, zažijte s námi Budapešť a zasloužený relax v lázních!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • 1x ubytování v hotelu
  • 1x snídaně
  • Průvodce
Cena nezahrnuje
  • Cestovní pojištění
  • MHD
  • Vstupné do památek a lázní
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 600 Kč
Nástupy Ostrava, Brno, Olomouc, Bratislava

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN V časných ranních hodinách odjezd z Ostravy autobusem Radynacestu, dále jízda podle nástupních míst do centra Budapešti.  Při procházce historickými částmi měst Budína a Pešti zhlédneme ta nejkrásnější místa maďarské metropole, města habsburské pompéznosti i úžasných termálů. Půjdeme kolem Královského paláce, korunovačního Matyášova chrámu a dominanty Budapešti, Rybářské bašty. V odpoledních hodinách budeme mít dostatek času k návštěvě největší tržnice Vásárcsarnok, kde najdete vše, co je základem maďarské kuchyně: různé druhy mleté papriky, celé věnce sušených paprikových lusků, různě připravené uzené klobásy, salámy, různé druhy pálenek, čerstvé ovoce a zeleninu a mnoho dalšího. Je to ideální místo pro nákup suvenýrů. Poté projdeme nejkrásnější „pešťskou“ ulicí Vaci až k náměstí a bazilice sv. Štěpána, patrona země. Během prohlídky určitě nevynecháme pohled na nejimpozantnější evropskou budovu parlamentu.  Večer ubytování v hotelu.  2. DEN Po snídani odjezd do termálních lázní Széchenyi, které se nacházejí v parku ve středu města. Jedná se o jedny z největších lázeňských zařízení v Evropě, uvnitř najdete mimo jiné termální vanové koupele, sauny či velké bazény pod otevřeným nebem.  V areálu je také bufet, kde se můžete občerstvit nápoji či lehkými jídly. Cena zájezdu nezahrnuje vstupné do lázní. Eventuelně je možné, v případně nezájmu o návštěvu lázní, využít tento volný den k individuální návštěvě galerií, muzeí a dalších pamětihodností a tak si plně vychutnat pobyt v tomto nádherném městě dle svých představ. V odpoledních až večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

Termíny

16.03.2019 - 17.03.2019 2 690 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY