PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

To nejlepší z Budapešti + TERMÁLNÍ LÁZNĚ (autobusem)

Maďarsko
10.3.2018 - 11.3.2018 2 dny 2 390 Kč Kód zájezdu : 14072A Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 2 To nejlepší z Budapešti + TERMÁLNÍ LÁZNĚ (autobusem) Maďarsko, 10.3. - 11.3.2018, 2 dní 2 390 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

10.03.2018 - 11.03.2018 2 390 Kč Nezávazná rezervace
17.11.2018 - 18.11.2018 2 390 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Relaxační zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Budapešti a užijete si termální lázně. Projdete se historickým Budínem a Peští, obdivovat můžete Královský palác, Rybářskou baštu či současnou budovu Parlamentu. A navíc si dopřejete horkou koupel v termálech Széchenyi. Odměňte se, zažijte s námi Budapešť a zasloužený relax v lázních!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • 1x ubytování v hotelu
  • 1x snídaně
  • Průvodce
Cena nezahrnuje
  • Cestovní pojištění
  • MHD
  • Vstupné do památek a lázní
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 600 Kč
Nástupy Ostrava, Brno, Olomouc, Bratislava

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN V časných ranních hodinách odjezd z Ostravy autobusem Radynacestu, dále jízda podle nástupních míst do centra Budapešti.  Při procházce historickými částmi měst Budína a Pešti zhlédneme ta nejkrásnější místa maďarské metropole, města habsburské pompéznosti i úžasných termálů. Půjdeme kolem Královského paláce, korunovačního Matyášova chrámu a dominanty Budapešti, Rybářské bašty. V odpoledních hodinách budeme mít dostatek času k návštěvě největší tržnice Vásárcsarnok, kde najdete vše, co je základem maďarské kuchyně: různé druhy mleté papriky, celé věnce sušených paprikových lusků, různě připravené uzené klobásy, salámy, různé druhy pálenek, čerstvé ovoce a zeleninu a mnoho dalšího. Je to ideální místo pro nákup suvenýrů. Poté projdeme nejkrásnější „pešťskou“ ulicí Vaci až k náměstí a bazilice sv. Štěpána, patrona země. Během prohlídky určitě nevynecháme pohled na nejimpozantnější evropskou budovu parlamentu. Touto dobou už jsou také otevřeny adventní trhy, individuálně bue tedy možnost návštěvy tradičních adventních trhů na náměstí Vörösmarty.  Večer ubytování v hotelu.  2. DEN Po snídani odjezd do termálních lázní Széchenyi, které se nacházejí v parku ve středu města. Jedná se o jedny z největších lázeňských zařízení v Evropě, uvnitř najdete mimo jiné termální vanové koupele, sauny či velké bazény pod otevřeným nebem.  V areálu je také bufet, kde se můžete občerstvit nápoji či lehkými jídly. Cena zájezdu nezahrnuje vstupné do lázní. Eventuelně je možné, v případně nezájmu o návštěvu lázní, využít tento volný den k individuální návštěvě galerií, muzeí a dalších pamětihodností a tak si plně vychutnat pobyt v tomto nádherném městě dle svých představ. V odpoledních až večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

Termíny

10.03.2018 - 11.03.2018 2 390 Kč Nezávazná rezervace
17.11.2018 - 18.11.2018 2 390 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY