PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO JAZYKY PRO POZNÁVÁNÍ

To nejlepší z Drážďan + KVETOUCÍ KAMÉLIE V PILLNITZ (autobusem)

Německo
30.3.2019 - 31.3.2019 2 dny 2 690 Kč Kód zájezdu : 14495A Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 To nejlepší z Drážďan + KVETOUCÍ KAMÉLIE V PILLNITZ (autobusem) Německo, 30.3. - 31.3.2019, 2 dní 2 690 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

30.03.2019 - 31.03.2019 2 690 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Zažijte baroko s vůní kamélií… S naším průvodcem objevíte poklady „Florencie na Labi“: od barokního Zwingeru přes Semperovu operu a Brühlovu terasu až po okouzlující Hofkirche. Vydáte se k malebnému zámku Pillnitz s nádhernými zahradami plnými krokusů, a navíc v době, kdy ve zdejším skleníku kvete nejstarší kamélie Evropy. Připravte se na Drážďany, jak je neznáte – s vůní japonské kamélie!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Autobusová doprava
  • 1x ubytování v hotelu v pokojích s vlastním soc. zařízením
  • 1x snídaně
  • Průvodce po celou dobu zájezdu (mimo volný program)
Cena nezahrnuje
  • Cestovní pojištění
  • Vstupné na místě
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 750 Kč
Nástupy Ostrava, Praha, Brno, Olomouc, Jihlava, Pávov
Strava Během dne bude možné zakoupit jídlo v místech s možností občerstvení

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Celodenní prohlídka Drážďan. Odjezd v brzkých ranních hodinách z Ostravy. Po příjezdu do Drážďan se vydáme s průvodcem na procházku historickým centrem města. Během prohlídky zhlédneme barokní skvost Zwinger, který nyní slouží jako komplex muzeí a obrazáren a kde je možné si individuálně prohlédnout galerii Starých mistrů, zbrojnici nebo výstavu porcelánu. V Rezidenčním zámku, jejž obývali saští panovníci, pak bude možnost navštívit světoznámou pokladnici Zelená klenba (Grünes Gewölbe). Dále zavítáme do jednoho ze symbolů města, do kostela Frauenkirche, který byl za 2. světové války zničen a nyní je zrestaurován do své původní krásy. Během prohlídky se také vydáme ulicí Augustusstrasse, která se pyšní obrovskou freskou zvanou Knížecí průvod. Poté navštívíme známou Semperovu operu, Brühlovu terasu, které se přezdívá „balkón Evropy“, a také nemineme majestátní kostel Hofkircheležící jen několik metrů od břehů Labe. Večer odjezd na ubytování v Drážďanech či v blízkém okolí města. 2. DEN Prohlídka zámku Pillnitz a Pavilónu pillnitzské kamélie, ve kterém se nachází nejstarší japonská kamélie v Evropě. Po snídani se vypravíme k nedalekému zámku Pillnitz, který byl vystaven ve stylu chinoiserie, napodobující čínské exteriéry a interiéry, a měl ztělesňovat ideální čínský svět. Po návštěvě tohoto jedinečného zámku se vydáme společně do jeho rajských zahrad. Jakmile roztaje první sníh v zahradách, začíná kvést tisíce krokusů. V parku se dále nachází anglická zahrada, čínská zahrada, nebo budovy jako dům palem či oranžérie. Naším hlavním cílem bude návštěva skleníku, ve kterém se nachází 8,6 metrů vysoká kamélie o průměru téměř 11 metrů a v tuto dobu ji bude zdobit desetitisíce karmínově rudých květů ve tvaru zvonku. Navíc celé toto krásné přírodní divadlo si budete moci prohlédnout na dvoupatrovém ochozu skleníku ze všech stran. V odpoledních hodinách návrat zpět do ČR.

Termíny

30.03.2019 - 31.03.2019 2 690 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY