PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

To nejlepší z Florencie (letecky z Ostravy Krakova)

Itálie
4.5.2018 - 7.5.2018 4 dny 16 990 Kč Kód zájezdu : 14153A Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 1 To nejlepší z Florencie (letecky z Ostravy Krakova) Itálie, 4.5. - 7.5.2018, 4 dní 16 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

04.05.2018 - 07.05.2018 16 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Kouzelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Florencie. Jako ve snu se ocitnete u dokonale vytesaného Davida, projdete se po famózním Mostě zlatníků, užasnete nad velkolepým dómem Santa Maria Dell Fiore a ochutnáte vynikající italskou kuchyni. Vypravte se s námi do kolébky renesance i srdce Toskánska a poznejte úžasnou Florencii!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Odvoz z Ostravy na letiště do Krakova a zpět (u vybraných termínů navíc VIP vyzvednutí u domu)
 • Letenku Krakov Pisa nebo Bologna Krakov se všemi poplatky, malé kabinové zavazadlo, které podléhá bezpečnostním omezením (povolené množství tekutin v zavazadle, ostré předměty apod.)
 • 3x ubytování ve Florencii v hotelu 3* (dvoulůžkové pokoje, jednolůžkový pokoj s příplatkem)
 • 3x snídaně
 • Průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
Cena nezahrnuje
 • Přesuny městskou hromadnou dopravou
 • Vstupné do památek
 • Večeře v navštívených restauracích (tato část programu je dobrovolná a nemusíte se jí účastnit)
 • Cestovní pojištění léčebných výloh
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 000 Kč
Nástupy Ostrava, Krakov

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Cesta na letiště, let do Florencie, po příletu přesun na hotel, následné ubytování a podle času i první seznámení s městem. Odjezd z Ostravy na letiště do Krakova – odvoz je v ceně zájezdu: u vybraných termínů navíc VIP vyzvednutí u domu. Přílet na letiště, odjezd transferem na ubytování do Florencie, dle letového řádu možnost prohlídky s průvodcem nebo pouze ubytování. 2. DEN Ráno začneme u nejstaršího florentského kostela – baziliky sv. Lorenza a prohlédneme si zde Medičejskou kapli – monumentální pohřebiště členů rodu Medici. Podíváme se na Palazzo Pitti a kostel Santa Croce. Po obědě bude možnost návštěvy jedné z nejslavnějších galerií světa Uffizi. Vstupenky je možné objednat předem. Pro ty, kteří galerii navštívit nechtějí, bude dostatek času na nákupy či prohlídky interiérů některých z mnoha pamětihodností tohoto města. Večer můžeme jít společně do typické restaurace a ochutnat místní speciality, vše záleží na vzájemné dohodě. 3. DEN Po snídani zahájíme prohlídku Florencie. Navštívíme známá místa jako kostel Santa Maria Novella, Piazza Duomo, kostel Santa Maria del Fiore, Campanile di Giotto a Battistero e Cupola di Brunelleschi. Poté bude dostatek volného času na oběd, fotografování, nákup suvenýrů a hlavně na nasávání atmosféry tohoto jedinečného města. Odpoledne budeme pokračovat v prohlídce – Palazzo Vecchio, Loggia dei Lanzi a Gallerii dell\'Accademia. Ve večerních hodinách návrat na hotel nebo možnost večeře v jedné z místních trattorií. 4. DEN Po snídani odjezd transferem na letiště. V závislosti na čase odletu možná krátká prohlídka Pisy - pokud bude odlet spíše ve večerních hodinách. Poté odjezd na letiště, přílet do Krakova a transferem zpět do Ostravy. (Pokud je čas odletu nebo příletu adekvátní, navštívíme  Pisu, bohužel letecké společnosti tyto časy občas mění, takže i když bychom rádi, nemůžeme tuto prohlídku garantovat).

Termíny

04.05.2018 - 07.05.2018 16 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY