PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

To nejlepší z Florencie + PISA (letecky z Bratislavy)

Itálie
14.10.2018 - 17.10.2018 4 dny 15 990 Kč Kód zájezdu : 14429A Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 1 To nejlepší z Florencie + PISA (letecky z Bratislavy) Itálie, 14.10. - 17.10.2018, 4 dní 15 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

14.10.2018 - 17.10.2018 15 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Zažijte Itálii s průvodcem, který vám ukáže to nejzajímavější z Florencie a Pisy jako nikdo jiný. Zhlédnete úchvatné renesanční památky, jako ve snu se ocitnete u dokonale vytesaného Davida, projdete se po famózním Mostě zlatníků a na vlastní oči se přesvědčíte, jak šikmá je slavná věž v Pise. Objevujte Toskánsko jako cestovatel – prožijte dechberoucí Florencii i město zábavy – Pisu!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Letenka Bratislava Bologna Bratislava
 • Letištní taxy
 • Transfer letiště Florencie (hotel) letiště
 • 3x ubytování v 3* hotelu
 • 3x snídaně
 • Průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
Cena nezahrnuje
 • Přesuny městskou hromadnou dopravou
 • Vstupné do památek
 • Jízdné na místě, jízdenky na vlak
 • Večeře v navštívených restauracích (tato část programu je dobrovolná a nemusíte se jí účastnit)
 • Cestovní pojištění léčebných výloh
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 1 800 Kč
Nástupy Bratislava

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Příjezd do Florencie, v závislosti na letových řádech možný program s průvodcem. Odlet z Bratislavy, přílet na letiště do města Bologna. Odtud se objednaným transferem přesuneme do Florencie a ubytujeme se v hotelu. Dle časových možností bude možná procházka Florencií s průvodcem.  2. DEN Výlet za památkami na náměstí Piazza del Duomo, poté na náměstí Piazza della Signoria, večer možnost společné večeře.  Po snídani se vypravíme za památkami. Začneme v srdci města na náměstí Piazza del Duomo, kde se nachází čtvrtá největší katedrála světa Santa Maria del Fiore s monumentální renesanční Brunelleschiho kopulí, Giottova zvonice a románské Baptisterium sv. Jana Křtitele.  Přejdeme na náměstí Piazza della Signoria, kde uvidíme mramorovo-bronzovou Neptunovu fontánu Bartolomea Ammanatiho nebo sochy před palácem Vecchio – kopie Michelangelova Davida nebo Heraclese a Cacuse a další. Na závěr dne se podíváme na další důležité pamětihodnosti tohoto města. Večer se pro zájemce nabízí společná večeře s průvodcem v jedné z tradičních trattorií. 3. DEN Výlet do města Pisa, kde nás zaujme nejenom známá Šikmá věž, ale taky spousta dalších památek, jako např. Baptisterium sv. Jana Křtitele.  Po snídani se vlakem vypravíme na krátkou prohlídku Pisy. Na náměstí Zázraků vám předáme všechny nejdůležitější informace a potom budete mít přibližně 3 hodiny prostor k individuálním prohlídkám nebo posezení v kavárničkách či restauracích poblíž náměstí. Uvidíte Šikmou věž, která se tyčí do výšky cca 56 metrů. Její  stavba byla zahájena v roce 1173 a postupem času se stala jedním z hlavních symbolů Itálie. Nachází se zde také monumentální románská stavba Dóm Panny Marie Nanebevzaté, která je pokládána za vrchol románské architektury. Uvidíme Baptisterium sv. Jana Křtitele – křtitelnice, jejímž klenotem je kouzelná kamenná kazatelna Nicoly Pisana s výjevy z Kristova života. Poslední postavenou stavbou ze 13. století je hřbitov Camposanto Monumentale. Legenda praví, že hřbitov byl vybudován kolem svaté půdy z Golgothy, která byla dovezena z 2. křížové výpravy do Svaté země. Odpoledne se vrátíme vlakem do Florencie a po zbytek dne se budeme věnovat dalším památkám. 4. DEN Návrat do Bratislavy. Dle letového řádu se společně objednaným transferem přesuneme na letiště do Bologně – následuje odlet do Bratislavy.

Termíny

14.10.2018 - 17.10.2018 15 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY