PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO JAZYKY PRO POZNÁVÁNÍ

To nejlepší z Holandska + KVĚTINOVÉ KORZO (autobusem z Ostravy)

Nizozemsko
10.4.2019 - 14.4.2019 5 dní 7 990 Kč Kód zájezdu : 13946A Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 To nejlepší z Holandska + KVĚTINOVÉ KORZO (autobusem z Ostravy) Nizozemsko, 10.4. - 14.4.2019, 5 dní 7 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

10.04.2019 - 14.04.2019 7 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze země tulipánů. Projedete se po amsterdamských kanálech, prohlédnete si větrné mlýny v Zaanse Schans, ochutnáte holandské sýry v Alkmaaru, budete obdivovat zahradu Evropy Keukenhof i květinový průvod a zaskočíte si do Rotterdamu. Vydejte se s námi za květinovým dobrodružstvím a poznejte Holandsko!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Autobusová doprava
  • 2x ubytování v hotelu ve 2lůžkových, či 3lůžkových pokojích
  • 2x snídaně
  • Průvodce po celou dobu zájezdu (mimo volný program ve městě)
Cena nezahrnuje
  • Cestovní pojištění
  • Vstupné na místě (cca 50 €)
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 3 000 Kč
Nástupy Ostrava, Brno, Olomouc, Frýdek, Místek

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN V odpoledních až večerních hodinách odjezd z ČR. 2. DEN Dnes nás čeká prohlídka nejkrásnějších koutů Amsterdamu. Prohlídku Holandska zahájíme v jeho hlavním městě Amsterdamu. Vedle architektonických skvostů, jako je hlavní nádraží, královský palác na náměstí Dam, kostel sv. Mikuláše, budeme obdivovat i květinový trh, neuvěřitelné množství kol, ale i slavnou čtvrť červených luceren. Amsterdam je znám jako město přímo protkané grachty (kanály), domy kolem nich a jejich rozmanité štíty si prohlédneme také z jiné perspektivy při projížďce lodí. Ubytování. 3. DEN Tento den bude věnován objevování tradičního Holandska. Ráno začneme prohlídkou skanzenu v Zaanse Schans. K řece Zaan bylo svezeno 6 větrných mlýnů a množství městských budov z různých koutů Holandska. Poté se přesuneme do městečka Alkmaar, místa konání slavných sýrových trhů, při nichž již více než 250 let každý pátek nosiči v bílých oblecích, dřevácích a slaměných kloboucích přinášejí dřevěná nosítka s nákladem až 600 kg sýru a kupující vybírají, proklepávají a smlouvají. Odtud naše cesta povede na farmu, kde nám vysvětlí proces výroby a zrání sýru. Jejich různé typy i nespočetné příchutě můžeme ochutnat i nakoupit domů, stejně tak jako dřeváky, jejichž výrobu také zhlédneme. Čerstvé ryby můžeme ochutnat ve vesničce Volendam, rozkládající se na břehu jezera Ijsmelmeer, které bývalo dříve mořem. V podvečer se projdeme uličkami Naardenu, městečka s opevněním ve tvaru hvězdy, ke kostelu, kde je pohřben Jan Amos Komenský. Nocleh. 4. DEN Celou sobotu budeme věnovat neuvěřitelné přehlídce květin. Milióny rozkvetlých tulipánů, orchideí, lilií, narcisů, hyacintů, kosatců, krokusů a dalších květin můžeme obdivovat v tzv. zahradě Evropy Keukenhofu. Projdeme se mezi barevnými záhony, skleníky a vodními plochami a určitě i nakoupíme nespočet zajímavých cibulek domů. Právě v tento den odpoledne zde projíždí průvod květinami nazdobených alegorických vozů, zvaný Květinové korzo, který se koná na přelomu dubna a května již od roku 1947. Ve večerních hodinách se vydáme do Rotterdamu. Tam speciálním skleněným výtahem vyjedeme na vrchol 185 m vysoké věže Euromast, abychom se s Holandskem rozloučili pohledem na noční Rotterdam. Odjezd do ČR. 5. DEN Příjezd do ČR v ranních až poledních hodinách.

Termíny

10.04.2019 - 14.04.2019 7 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY