PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

To nejlepší z Londýna + HARRY POTTER (letecky z Pardubic)

Velká Británie
31.3.2018 - 3.4.2018 4 dny 12 990 Kč Kód zájezdu : 14411B Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 3 To nejlepší z Londýna + HARRY POTTER (letecky z Pardubic) Velká Británie, 31.3. - 3.4.2018, 4 dní 12 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

31.03.2018 - 03.04.2018 12 990 Kč Nezávazná rezervace
07.08.2018 - 11.08.2018 12 990 Kč Nezávazná rezervace
23.10.2018 - 27.10.2018 12 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Oblíbený eurovíkend s fundovaným průvodcem, během kterého uvidíte to nejlepší z Londýna a lokality, kde se natáčel dnes již kultovní Harry Potter. Navštívíte studia Warner Bros. s expozicí The Making of Harry Potter, místo vzniku filmu. Projedete se lodí po Temži, doubledeckerem nebo na London Eye. Ponořte se do kouzelného světa Harryho Pottera a zažijte filmový Londýn!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Letenka Pardubice Londýn Pardubice se všemi poplatky (kabinové zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel )
 • Transfer letiště Londýn (hotel) letiště
 • 4x ubytování v Londýně v 3* hotelu ve dvoulůžkových, popř. třílůžkových, pokojích
 • 4x snídaně
 • Průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • Tištěný průvodce městem zdarma
Cena nezahrnuje
 • Zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel
 • Cestovní pojištění
 • Přesuny v Londýně místní dopravou doubledecker, metro, vlak, projížďka lodí po Temži, doprava do studií Warner Bros
 • Doporučené kapesné: 150 GBP (včetně dopravného)
 • Vstupné na místě
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 000 Kč
Nástupy Pardubice
Ubytování 3* hotel se snadným přístupem do centra Londýna na pokojích je k dispozici varná konvice + čaj a káva zdarma (dle typu hotelu) na pokojích jsou k dispozici ručníky, mýdlo a vysoušeč vlasů (dle typu hotelu)
Strava Snídaně v hotelu formou bufetu během dne při prohlídce Londýna bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení poblíž hotelu je možnost navštívit některou z restaurací nebo občerstvení

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Pardubic bude v odpoledních či večerních hodinách, po příletu do Londýna se přesuneme zajištěným autobusem do hotelu, kde se ubytujeme. 2. DEN Po snídani se dopravíme příměstským vlakem nebo metrem do centra Londýna. Prohlídku začneme v části Westminster: uvidíme Lambeth Bridge (proháněl se po něm Harry v doubledeckeru) a hlavní atraktivity – Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey a Buckingham Palace. Na třídě Whitehall zhlédneme sídlo britského premiéra Downing Street, Horse Guards a Scotland Yard (ve filmu Ministerstvo kouzel). Prohlédneme si náměstí Trafalgar Square, na kterém najdeme slavný Nelsonův sloup, dále uvidíme Piccadilly Circus a Čínskou čtvrť. Poté půjdeme pěšky po Leicester Square (divadlo Odeon, kde byly uváděny premiéry jednotlivých dílů). Následovat bude přejezd ke katedrále svatého Pavla, kde uvidíme i Millenium Bridge (zničili jej Smrtijedi) a galerii moderního umění Tate Modern. Ve večerních hodinách se společně nebo individuálně vrátíme na hotel. 3. DEN Ráno přejedeme (s předem objednanými zájemci) do Studia Warner Bros., kde vznikl Harry Potter. Uvidíte zde zázemí natáčení, modely a nadpřirozené bytosti, které se ve filmech objevily. Poté dojedeme do čtvrti City, kde můžeme vidět MonumentBank of England a hostinec Děravý kotel. Pro zájemce návštěva Muzea Madame Tussaud – možnost zajištění vstupenek předem.  V podvečerních hodinách se vrátíme na hotel společně nebo individuálně. 4. DEN Ráno se vydáme metrem nebo příměstským vlakem do centra Londýna. Čeká nás prohlídka (pro předem objednané zájemce) královského hradu Tower of London, jehož součástí bylo vězení. Byla zde dokonce vězněna i samotná královna Alžběta I., kterou nechala zavřít její starší sestra Marie. Dnes slouží jako pokladnice a místo, kde jsou uloženy anglické korunovační klenoty. Po prohlídce hradu se vydáme k slavnému zvedacímu mostu Tower Bridge. Poté se přesuneme metrem k vyhlídkovému kolu London Eye (pro předem objednané zájemce možnost vyhlídkové jízdy). Během programu se projedeme dvoupatrovým londýnským autobusem doubledecker. V podvečerních hodinách se společně nebo individuálně vrátíme na hotel.  5. DEN V dopoledních nebo odpoledních hodinách se objednaným transferem přesuneme od hotelu na letiště. Přílet do Pardubic bude v odpoledních či večerních hodinách dle časů leteckých společností.

Termíny

31.03.2018 - 03.04.2018 12 990 Kč Nezávazná rezervace
07.08.2018 - 11.08.2018 12 990 Kč Nezávazná rezervace
23.10.2018 - 27.10.2018 12 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY