PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

To nejlepší z Milána + NÁKUPY (letecky z Ostravy)

Itálie
4.4.2019 - 7.4.2019 4 dny 14 990 Kč Kód zájezdu : 14271A Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 2 To nejlepší z Milána + NÁKUPY (letecky z Ostravy) Itálie, 4.4. - 7.4.2019, 4 dní 14 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

04.04.2019 - 07.04.2019 14 990 Kč Nezávazná rezervace
19.09.2019 - 22.09.2019 14 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Nezapomenutelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Milána. Navštívíte starobylou Monzu a užijete si nákupy ve vyhlášených ulicích. Poodhalte roušku tajemství a nahlédněte do míst, kde je dobrý vkus dán už do vínku a inspiruje svou rafinovaností celý svět. Poznejte s námi město světové módy, obchodu a designu Milán!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Letenku Ostrava Miláno Ostrava
 • Letištní taxy
 • 3x ubytování v 3* hotelu
 • 3x snídaně
 • Průvodcovské služby
Cena nezahrnuje
 • Zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel
 • Jízdné po Miláně
 • Cestovní pojištění léčebných výloh
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 400 Kč
Nástupy Ostrava
Ubytování Hotel 3* v blízkosti centra Milána hotel je dostupný MHD do centra města
Strava Snídaně v hotelu je formou sladkého bufetu během dne při prohlídce Milána bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Přílet do Milána. Odlet z Ostravy do Milána, ubytování, organizační schůzka s průvodcem. Dle času příletu možnost procházky po Miláně. 2. DEN Dnes nás čeká prohlídka města, uvidíme dominanty, jakými jsou Basilica di Saint Ambrogio, kostel Stanta Maria delle Grazie, Duomo di Milano či operní dům La Scala.  Po snídani prohlídka centra města. Vydáme se k nejstarší sakrální stavbě na území Milána – Basilica di Saint Ambrogio – věnovanou mučedníkům, kteří byli pronásledováni Římany a jsou pod touto stavbou pohřbeni. Zhlédneme kostel Santa Maria delle Grazie, kostel San Maurizio. Projdeme milánskou burzou a navštívíme největší gotickou stavbu Itálie – okouzlující Duomo di Milano, projdeme jeho monumentálním obloukem do Galleria Vittoria Emanuela – nákupního centra, jenž vytváří dokonalý obraz milánské okázalosti a luxusu. Na Piazza della Scala zhlédneme věhlasný operní dům – La Scala a den ukončíme u pevnosti, která je srdeční záležitostí Miláňanů – Castello Sforzesco. Na interiéru se podílela taková jména jako Bramante, Leonardo da Vinci, Filarete. 3. DEN Ranní výlet do Monzy a odpolední nákupy v Miláně.  Brzy ráno se vydáme na výlet do nedaleké Monzy (vlakem či autobusem). Návštěva Duomo di Monza, kde můžeme vidět Lombardskou Železnou korunu, kterou byli korunováni panovníci od dob Svaté říše římské až do 19. století. Pokračovat budeme procházkou kolem Palazzo Reale, jenž nechala postavit Marie Terezie pro Ferdinanda II. jako letní sídlo. Odpoledne návrat do Milána. Poté budeme mít prostor k nakupování v nejvyhlášenějších milánských ulicích – Corso Buenos Aires, Via Torino, Corso Vittorio Emanuele. Kdo nebude mít zájem o nakupování, může tento volný čas využít individuálně, třeba k návštěvě muzea, kostela či galerie. Večer se společně vypravíme na místo, kam se chodí Miláňané bavit – Corso Como. A zde si budeme moci dát společnou večeři nebo posedět v tradiční vinotéce. 4. DEN Návrat zpět do ČR.  Po snídani, v závislosti na letovém řádu, možnost programu s průvodcem nebo odjezd na letiště a poté návrat do ČR.

Termíny

04.04.2019 - 07.04.2019 14 990 Kč Nezávazná rezervace
19.09.2019 - 22.09.2019 14 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY