PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

To nejlepší z Milána + NÁKUPY (letecky z Prahy)

Itálie
25.10.2018 - 28.10.2018 4 dny 15 490 Kč Kód zájezdu : 13686A Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 1 To nejlepší z Milána + NÁKUPY (letecky z Prahy) Itálie, 25.10. - 28.10.2018, 4 dní 15 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

25.10.2018 - 28.10.2018 15 490 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Nezapomenutelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Milána. Navštívíte starobylou Monzu a užijete si nákupy v nejvyhlášenějších ulicích. Poodhalte roušku tajemství a nahlédněte do míst, kde se rodí dobrý vkus už do vínku a inspiruje svou rafinovaností celý svět. Poznejte s námi město světové módy, obchodu a designu Miláno!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Letenku Praha - Miláno - Praha
 • Letištní taxy
 • Transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
 • Ubytování v 3* hotelu
 • 3x snídaně
 • Průvodcovské služby
Cena nezahrnuje
 • Zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel
 • Jízdné po Miláně
 • Cestovní pojištění léčebných výloh
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 400 Kč
Nástupy Praha
Ubytování Hotel 3* v blízkosti centra Milána hotel je dostupný MHD do centra města
Strava Snídaně v hotelu je formou sladkého bufetu během dne při prohlídce Milána bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Přílet v odpoledních hodinách do Milána, ubytování, v závislosti na době příletu bude možná buď procházka s průvodcem nebo pouze informační schůzka. 2. DEN Návštěva Basiliky di Saint Ambrogio či Duomo di Milano, dále uvidíme operní dům La Scala a nebo pevnost Castello Sforzesco Ráno se vydáme k nejstarší sakrální stavbě na území Milána - Basilica di Saint Ambrogio - věnovanou mučedníkům, kteří byli pronásledováni Římany a jsou pod touto stavbou pohřbeni. MHD se přemístíme do pozoruhodného místa odpočinku významných italských osobností - Cimitero Monumentale, otevřenou galerii, ukrývající skvosty již z dob Antického Říma. Navštívíme největší gotickou stavbu Itálie - okouzlující Duomo di Milano, projdeme jeho monumentálním obloukem do Galleria Vittoria Emanuela - nákupního centra, jenž vytváří dokonalý obraz milánské okázalosti a luxusu. Na Piazza della Scala zhlédneme věhlasný operní dům - La Scala a den ukončíme u pevnosti, která je srdeční záležitostí Miláňanů - Castello Sforzesco - na interiéru se podílela jména jako Bramanbte, Da Vinci, Filarete. 3. DEN Výlet do Monzy, odpolední nakupování v ulicích Corso Buenos Aires, Via Torino, Corso Vittorio Emanuele a návštěva kostelu Santa Maria Delle Grazie. Brzy ráno výlet s průvodcem do nedaleké Monzy. Návštěva Duomo di Monza, kde můžeme vidět Lombardskou Železnou korunu, kterou byli korunováni panovníci od dob Svaté Říše Římské až do 19. století. Projdeme se kolem Palazzo Reale, jenž nechala postavit Marie Terezie pro Ferdinanda II. jako letní sídlo. V poledních hodinách návrat do Milána - kde budeme mít vyhrazen čas k nakupování v nejmódnějších milánských ulicích - Corso Buenos Aires, Via Torino, Corso Vittorio Emanuele. Uvidíme gotický kostel Santa Maria Delle Grazie, v němž je uchováno mistrovské dílo Leonarda Da VincihoPoslední Večeře Páně. Večer budeme mít možnost společné večeře nebo individuální volno ve městě. 4. DEN V závislosti na letovém řádu možnost procházky Milánem v doprovodu průvodce, nebo odjezd tranferem na letiště, návrat do Prahy.

Termíny

25.10.2018 - 28.10.2018 15 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY