PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

To nejlepší z Milána + NÁKUPY (letecky z Prahy)

Itálie
26.4.2018 - 29.4.2018 4 dny 14 490 Kč Kód zájezdu : 13686B Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 2 To nejlepší z Milána + NÁKUPY (letecky z Prahy) Itálie, 26.4. - 29.4.2018, 4 dní 14 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

26.04.2018 - 29.04.2018 14 490 Kč Nezávazná rezervace
25.10.2018 - 28.10.2018 13 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Nezapomenutelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Milána. Navštívíte starobylou Monzu a užijete si nákupy v nejvyhlášenějších ulicích. Poodhalte roušku tajemství a nahlédněte do míst, kde se rodí dobrý vkus už do vínku a inspiruje svou rafinovaností celý svět. Poznejte s námi město světové módy, obchodu a designu Miláno!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Letenku Praha - Miláno - Praha
 • Letištní taxy
 • Transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
 • Ubytování v 3* hotelu
 • Průvodcovské služby
Cena nezahrnuje
 • Zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel
 • Jednolůžkový pokoj za příplatek 2 400 Kč
 • Jízdné po Miláně
 • Cestovní pojištění léčebných výloh
Nástupy Praha
Ubytování Hotel 3* v blízkosti centra Milána hotel je dostupný MHD do centra města
Strava Snídaně v hotelu je formou sladkého bufetu během dne při prohlídce Milána bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Přílet v odpoledních hodinách do Milána, ubytování, v závislosti na době příletu bude možná buď procházka s průvodcem nebo pouze informační schůzka. 2. DEN Ráno se vydáme k nejstarší sakrální stavbě na území Milána - Basilica di Saint Ambrogio - věnovanou mučedníkům, kteří byli pronásledováni Římany a jsou pod touto stavbou pohřbeni. MHD se přemístíme do pozoruhodného místa odpočinku významných italských osobností - Cimitero Monumentale, otevřenou galerii, ukrývající skvosty již z dob Antického Říma. Navštívíme největší gotickou stavbu Itálie - okouzlující Duomo di Milano, projdeme jeho monumentálním obloukem do Galleria Vittoria Emanuela - nákupního centra, jenž vytváří dokonalý obraz milánské okázalosti a luxusu. Na Piazza della Scala zhlédneme věhlasný operní dům - La Scala a den ukončíme u pevnosti, která je srdeční záležitostí Miláňanů - Castello Sforzesco - na interiéru se podílela jména jako Bramanbte, Da Vinci, Filarete. 3. DEN Brzy ráno výlet s průvodcem do nedaleké Monzy. Návštěva Duomo di Monza, kde můžeme vidět Lombardskou Železnou korunu, kterou byli korunováni panovníci od dob Svaté Říše Římské až do 19. století. Projdeme se kolem Palazzo Reale, jenž nechala postavit Marie Terezie pro Ferdinanda II. jako letní sídlo. V poledních hodinách návrat do Milána - kde budeme mít vyhrazen čas k nakupování v nejmódnějších milánských ulicích - Corso Buenos Aires, Via Torino, Corso Vittorio Emanuele. Uvidíme gotický kostel Santa Maria Delle Grazie, v němž je uchováno mistrovské dílo Leonarda Da VincihoPoslední Večeře Páně. Večer budeme mít možnost společné večeře nebo individuální volno ve městě. 4. DEN V závislosti na letovém řádu možnost procházky Milánem v doprovodu průvodce, nebo odjezd tranferem na letiště, návrat do Prahy.

Termíny

26.04.2018 - 29.04.2018 14 490 Kč Nezávazná rezervace
25.10.2018 - 28.10.2018 13 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY