PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO JAZYKY PRO POZNÁVÁNÍ

To nejlepší z Neapole + POMPEJE + CAPRI (letecky z Prahy)

Itálie
12.4.2019 - 15.4.2019 4 dny 15 990 Kč Kód zájezdu : 13984A Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 1 To nejlepší z Neapole + POMPEJE + CAPRI (letecky z Prahy) Itálie, 12.4. - 15.4.2019, 4 dní 15 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

12.04.2019 - 15.04.2019 15 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Jedinečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Neapole, prohlédnete si slavné Pompeje a perlu středomoří Capri. Vidět Neapol a zemřít - starobylé město pod Vesuvem, které vás okouzlí bohatou kulturou, výjimečnou architekturou a smyslnou jižanskou atmosférou. Vydejte se s námi na divoký jih Itálie a poznejte skvosty středomoří!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Leteckou přepravu Praha Neapol Praha + malé kabinové zavazadlo - podléhá bezpečnostním omezením (povolené množství tekutin v zavazadle, ostré předměty apod.)
 • Letištní taxy
 • Transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
 • 3x ubytování v hotelu se snídaní
 • Průvodcovské služby
Cena nezahrnuje
 • Jízdné po Neapoli
 • Cestovní pojištění léčebných výloh
 • Fakultativní výlet na Capri (v ceně jsou trajekty, doprava na ostrově Capri - mikrobusy, vstupné do Augustových zahrad)
 • Vstupenky do památkových objektů
 • Zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel
 • Vstupné Pompeje 15 EUR + 2 EUR za sluchátka, vstupné Vesuv 10 EUR
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 000 Kč
Nástupy Praha
Ubytování Hotel v blízkosti centra Neapole hotel je dostupný autobusem, MHD do centra města

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Přílet z Prahy do Neapole, ubytování na hotelu, přesun MHD do centra. Dle časových možností možná večerní procházka Neapolí s průvodcem.  2. DEN Ráno pojedeme objednaným transferem na Vesuv - jediná ještě částečně činná sopka na evropském kontinentu, kde se projdeme kolem kráteru a užijeme si kouzelnou vyhlídku na Neapolský záliv. Přesun do Pompejí - staly se jedním ze tří starořímských měst v císařské provincii Italia (dnešní region Kampánie), která byla 24. srpna roku 79 našeho letopočtu zničena výbuchem sopky Vesuv. Zde  budeme mít dostatek času na prohlídku. Večer návrat na hotel nebo večerní prohlídka Neapole s průvodcem. 3. DEN Fakultativní výlet - v ranních hodinách se poplavíme na Capri - perlu Tyrhénského moře. Podle mytologie zde žily sirény - napůl ženy – napůl ryby, lákající svým zpěvem mořeplavce ke zrádným útesům, o které poté roztříštili své lodě. Prohlídka Augustových zahrad - plné soch umělecky zasazených do upravených záhonů, nádherně kvetoucích stromů, keřů a pestrobarevných květin. Korunou zahrad je nezapomenutelná vyhlídka na Faragliony a mimo jiné i na sídlo Sophie Loren. Přesun autobusem do městečka Anacapri - návštěva starých fénických schodů, ochutnávka tradičního Limoncella. Možnost návštěvy villy Axela Muntheho či hory Monte Solaro. Večer návrat do Neapole, večerní procházka. 4. DEN Tento program může být přesunut i na první den,  záleží na letovém řádu. Po snídani se vypravíme do města a podíváme se na dóm San Gennaro, což je velká třílodní bazilika se spoustou hýřivé výzdoby s několika kaplemi, které každého oslní. Nahlédneme do Galeria Umberta I. s nejvetší skleněnou pasáží v Evropě. Projdeme kolem středověkého hradu Castel Nuovo a divadla Teatro San Carlo. Procházkou podél moře zamíříme k hradu Castel dell\'Ovo - Vaječný hrad. Podle legendy měl římský básník Vergilius magické vajíčko, které je ukryto v hradu. Po prohlídce města se navrátíme na hotel, pojedeme transferem na letiště a navrátíme se do Prahy.

Termíny

12.04.2019 - 15.04.2019 15 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY