PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

To nejlepší z Neapole + POMPEJE + ISCHIA + CAPRI (letecky z Prahy)

Itálie
22.5.2018 - 26.5.2018 5 dní 16 490 Kč Kód zájezdu : 14123B Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 2 To nejlepší z Neapole + POMPEJE + ISCHIA + CAPRI (letecky z Prahy) Itálie, 22.5. - 26.5.2018, 5 dní 16 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

22.05.2018 - 26.05.2018 16 490 Kč Nezávazná rezervace
16.07.2018 - 20.07.2018 15 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Jedinečný eurovíkend s průvodcem, kterým vás provede zajímavostmi Neapolského zálivu jako místní. Projdete se starobylým městem pod Vesuvem, které vás okouzlí bohatou kulturou i výjimečnou architekturou, budete obdivovat slavné Pompeje, malebný ostrov Ischia či nádherné Augustovy zahrady na Capri. Zažijte s námi Neapol a atmosféru divokého jihu Itálie!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Leteckou přepravu Praha Neapol Praha + malé kabinové zavazadlo - podléhá bezpečnostním omezením (povolené množství tekutin v zavazadle, ostré předměty apod.)
 • Letištní taxy
 • Transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
 • 4x ubytování v hotelu
 • 4x snídaně
 • Průvodcovské služby
Cena nezahrnuje
 • Jízdné po Neapoli
 • Fakultativní výlet na Capri (v ceně jsou trajekty, doprava na ostrově Capri mikrobusy, vstupné do Augustových zahrad)
 • Cestovní pojištění léčebných výloh
 • Fakultativní výlet na Ischii
 • Vstupenky do Pompejí a dalších památkových objektů (platí se na místě)
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 900 Kč
Nástupy Praha
Ubytování Hotel v blízkosti centra Neapole hotel je dostupný autobusem, MHD do centra města

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Přílet z Prahy do Neapole, ubytování na hotelu, přesun MHD do centra. Dle časových možností možná večerní procházka Neapolí s průvodcem.  2. DEN Ráno pojedeme objednaným transferem na Vesuv – jedinou ještě částečně činnou sopku na evropském kontinentu, kde se projdeme kolem kráteru a užijeme si kouzelnou vyhlídku na Neapolský záliv. Poté se přesuneme do Pompejí, jednoho ze tří starořímských měst v císařské provincii Italia (dnešní region Kampánie), která byla 24. srpna roku 79 našeho letopočtu zničena výbuchem sopky Vesuv. Zde budeme mít dostatek času na prohlídku. Večer návrat na hotel nebo večerní prohlídka Neapole s průvodcem. 3. DEN Po snídani nás čeká fakultativní výlet – ráno se vypravíme do přístavu, odkud pojedeme lodí na „zelený ostrov“ Ischia. Zde si uděláme okružní jízdu transferem, během níž se budeme kochat nevšedními přírodními úkazy, jimiž je tento termální ostrov vyhlášen. Poté budeme mít prostor na koupání nebo k osobnímu volnu. Ti, kteří se nebudou chtít zúčastnit výletu na Ischii, budou mít individuální volno. Večer návrat do Neapole, možnost společné večeře v jedné z tradičních vyhlášených restaurací. 4. DEN Po snídani volný pobyt v Neapoli nebo fakultativní výlet na Capri.  Trajektem se poplavíme na Capri – perlu Tyrhénského moře. Podle mytologie zde žily sirény – napůl ženy, napůl ryby, lákající svým zpěvem mořeplavce ke zrádným útesům, o které poté roztříštili své lodě. Prohlédneme si Augustovy zahrady plné soch, umělecky zasazených do upravených záhonů, nádherně kvetoucích stromů, keřů a pestrobarevných květin. Korunou zahrad je nezapomenutelná vyhlídka na Faragliony a mimo jiné i na sídlo Sophie Loren. Poté přejedeme autobusem do městečka Anacapri, kde se vydáme ke starým fénickým schodům a ochutnáme tradiční Limoncello. Bude také možnost navštívit villu Axela Muntheho či horu Monte Solaro. Večer návrat do Neapole, večerní procházka. 5. DEN Po snídani se vypravíme do města a podíváme se na dóm San Gennaro, velkou třílodní baziliku se spoustou hýřivé výzdoby s několika kaplemi, které každého oslní. Nahlédneme do Galeria Umberta I. s nejvetší skleněnou pasáží v Evropě. Projdeme kolem středověkého hradu Castel Nuovo a divadla Teatro San Carlo. Procházkou podél moře zamíříme k hradu Castel dell\'Ovo – Vaječný hrad. Podle legendy měl římský básník Vergilius magické vajíčko, které je ukryto v hradu. Po prohlídce města návrat na hotel, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Termíny

22.05.2018 - 26.05.2018 16 490 Kč Nezávazná rezervace
16.07.2018 - 20.07.2018 15 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY