PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO KOLEKTIVY PRO POZNÁVÁNÍ

To nejlepší z Říma 55+ (letecky z Prahy)

Itálie
28.4.2019 - 1.5.2019 4 dny 17 490 Kč Kód zájezdu : 13643B Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 1 To nejlepší z Říma 55+ (letecky z Prahy) Itálie, 28.4. - 1.5.2019, 4 dní 17 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

28.04.2019 - 01.05.2019 17 490 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Jedinečný eurovíkend, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Říma a nemusíte se o nic starat. Průvodce s vámi bude od odletu až po návrat a zařídí vše. Vy si budete užívat a v pohodovém tempu se ponoříte do tajů Věčného města. Zájezd je určen nejen pro starší 55 let. Užijte si aktivně „babí léto“ svého života a poznejte starověký Řím bez starostí!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Letenku Praha Řím Praha
 • Letištní taxy
 • Transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
 • 3x ubytování v 3* hotelu
 • 3x snídaně
 • Průvodcovské služby
 • Tištěný průvodce městem zdarma
Cena nezahrnuje
 • Zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel
 • Jízdné po Římě
 • Cestovní pojištění léčebných výloh
 • Vstupné do památek
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 000 Kč
Nástupy Praha
Ubytování 3* hotel v Římě hotel je dostupný metrem do centra města
Strava Snídaně v hotelu je kontinentální během dne při prohlídce Říma bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Přílet do Říma, dle časových možností možný program s průvodcem. Odlet z Prahy a přílet do Říma, poté objednaným transferem příjezd na hotel, ubytování. Dle času příletu možnost procházky s průvodcem. 2. DEN Dnešní den bude v duchu památek v samotném srdci Říma, uvidíme dominanty jakými jsou Kapitol, Forum Romanum či Koloseum. Dopoledne si půjdeme společnou pohodovou procházkou prohlédnout Kapitol, ze kterého uvidíme Forum Romanum jako na dlani. Poté nás čeká Koloseum, kde se odehrávaly gladiátorské zápasy.  Od Španělských schodů proslulých módními přehlídkami budeme pokračovat k nejslavnější fontáně – Fontána di Trevi, kterou proslavil F. Fellini ve svém Dolce Vita, vhodíme minci do fontány, abychom se znovu někdy vrátili do Říma. Na závěr dne si prohlédneme jeden z nejzachovalejších antických chrámů Pantheon, v jehož okolí se nachází spousta kaváren a restaurací. 3. DEN Dnes nás čeká návštěva Vatikánských muzeí, procházka po náměstí sv. Petra a zhlédnutí Andělského hradu.  Dopoledne prohlídka nejmenšího státu světa, Vatikánu: náměstí sv. Petra, chrámu sv. Petra a světoznámá Vatikánská muzea, která jsou jedním z největších komplexů uměleckých sbírek na světě a nachází se zde i světoznámá Sixtinská kaple. Volno na oběd, nákup suvenýrů a odpočinek. Odpoledne pohodová procházka k Andělskému hradu a dále k nejrušnějšímu náměstí Piazza Navona, kde se také nachází Berniniho Fontána čtyř řek, u které se zastavíme a vychutnáme si atmosféru tohoto místa. V případě zájmu je možná společná večeře s průvodcem, který vám doporučí místní speciality.  4. DEN Návrat do Prahy. Po snídani se vypravíme na prohlídku města s průvodcem, nebo objednaným transferem na letiště a odtud do Prahy. Program posledního dne závisí na letovém řádu.

Termíny

28.04.2019 - 01.05.2019 17 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY