PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

To nejlepší z Walesu a západní Anglie (autobusem)

Velká Británie
14.7.2018 - 21.7.2018 8 dní 14 990 Kč Kód zájezdu : 4699 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 2 To nejlepší z Walesu a západní Anglie (autobusem) Velká Británie, 14.7. - 21.7.2018, 8 dní 14 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Čedok

Termíny

Termíny

14.07.2018 - 21.07.2018 14 990 Kč Nezávazná rezervace
18.08.2018 - 25.08.2018 14 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autokarem, včetně trajektů , 6 noclehů v hotelech **/*** s anglickými snídaněmi , dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím , služby průvodce po dobu zájezdu , jízdenka na vlak ve Snowdonia National parku , pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb
Cena nezahrnuje
  • Vstupy do památkových objektů , přepravu MHD
Nástupy BRNO

Program zájezdu

Program zájezdu


1. den:
Odjezd v ranních hodinách přes Německo, podvečerní prohlídka Brugg , odjezd do oblasti Calais, ubytování, fakultativně večeře.
2. den:
Po snídani trajektem do Doveru, přejezd do oblasti Walesu - Cardiffu - prohlídka města s průvodcem - historické centrum s viktoriánskými ulicemi a obchodními pasážemi, neogotický hrad, radnice, tržnice, ..., ubytování, fakultativně večeře.
3. den:
Po snídani Caerphilly - jezerem obklopený druhý nejrozsáhlejší hrad na 12 hektarech ze 13. století proslulý mj. jednou ze svých \"šikmých věží\", přejezd zajímavou krajinou na západ do oblasti Pembrokershire , přímořského národního parku s ohromujícími pobřežními scenériemi, útesy a zálivy se zastávkou ve středověkém městečku Tenby na vrcholu útesu, odjezd do St. David´s - klášterní sídlo na nejzápadnějším cípu Walesu založené v roce 550 svatým Davidem, přejezd podél pobřeží do oblasti Dolgellau na ubytování, fakultativně večeře.
4. den:
Po snídani odjezd do Portmeirion - zajímavá vesnice ve stylu italské renesance s desítkami budov postavených v různých stavebních slozích, od gotických po orientální na poloostrově v Cardanském zálivu. Přejezd do Snowdonia National Park - s nejvyšší horou Walesu Snowdon 1085 metrů - výjezd místní železnicí rozmanitou krajinou se zbrázděnými pohořími a vřesovišti k vrcholu nejvyšší hory, návrat a odjezd ke zhlédnutí dalších nejslavnějších velšských hradů Caernarfon - symbol poroby severního Walesu, Beaumaris - poslední a nejhonosnější hrad Eduarda I., / impozantní hrad Conwy se zachovalými městskými hradbami s věžemi a branami, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
5. den:
Po snídani - Chester - město postavené na základech římského vojenského tábora z r. 79, proslavené hlavními třídami lemovanými hrázděnými domy. Spolu s katedrálou, městskými hradbami s hodinovou věží a římským amfiteátrem tak vytváří iluzi dokonale zachovalého středověkého města. Odjezd do Liverpoolu - prohlídka města - původně rybářská vesnice dnes pulzující metropole s velkým přístavem a město Beatles - neogotická anglikánská katedrála, historické centrum, řada muzeí a galerií, včetně muzea Beatles, volno, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
6. den:
Po snídani Manchester - původně římská osada, od poloviny 19. století průmyslové centrum oblasti, dnes kulturní metropole s velkou klubovou scénou - prohlídka města s průvodcem - radnice, katedrála, centrum s nákupními zónami, ale i fotbalový stadion Manchester United - Old Traford pro 76 000 diváků, cestou do Birminghamu zastávka v Ironbridge Gorge - nejvýznamnější středisko průmyslové revoluce s řadou technických památek - Iron Bridge - první ze železa odlévaný most na světě (1779), zastávka v Birminghamu - náměstí Vicrotia Square, Kaplického budova obchodního domu Selfridges... Dojezd na ubytování do oblasti Londýna, fakultativně večeře.
7. den:
Po snídani celodenní prohlídka Londýna zahrnující okružní jízdu a pěší prohlídku centra města a nejatraktivnějších londýnských památek Tower, Trafalgarské náměstí, Westminsterké opatství, Buckinghamský palác..., volno, ve večerních hodinách odjezd z Londýna.
8. den:
V odpoledních hodinách příjezd do ČR.

Termíny

14.07.2018 - 21.07.2018 14 990 Kč Nezávazná rezervace
18.08.2018 - 25.08.2018 14 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY