PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

USA New York, Washington, Niagara (Kanada), Toronto

USA
9.10.2018 - 18.10.2018 10 dní 46 990 Kč Kód zájezdu : T192 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 USA New York, Washington, Niagara (Kanada), Toronto USA, 9.10. - 18.10.2018, 10 dní 46 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Simon Tourist

Termíny

Termíny

09.10.2018 - 18.10.2018 46 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Desetidenní zájezd po východu USA - 6x nocleh v New Yorku, 2x nocleh přímo na Niagaře

Základní informace

Základní informace

Nástupy Praha, Ruzyně, Letiště Václava Havla

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy ( s přestupem) do New Yorku, v odpoledních hodinách tamního času přílet na letiště JFK, transfer na ubytování v hotelu ve čtvrti Long Island (sousedí s Manhattanem), nocleh. 2. DEN Společná prohlídka špičky Manhattanu - MHD + pěšky s průvodcem, Battery park, kostel Trinity Church, Wall street s burzou, 9/11 Memorial, Woolworth Building, NY radnice, Brooklynský most, China Town , Little Italy, nocleh. 3. DEN Výlet lodí na ostrovy Ellis Island a Liberty Island se sochou Svobody, Union Sq., 5 Ave Empire State Building, Madison Square Garden, slavné náměstí Times Square, nocleh. Fakultativně ve večerních hodinách návštěva Metropolitní Opery. 4. DEN Celodenní VÝLET do WASHINGTONU - panoramatická prohlídka - Pentagon, národní válečný památník, Arlingtonský hřbitov, památník Abrahama Lincolna, monument G. Washingtona, volno na muzea (např. kosmu) a slavné obrazárny (gratis) na hlavní třídě Mall, Bílý dům, Kapitol, sídlo senátu a kongresu, návrat na nocleh v NYC. 5. DEN Společná prohlídka Středního Manhattanu - Grand Central Terminal, Chrysler Building budova OSN, Public Library, Rockefellerovo centrum, katedrála sv. Patrika, Carnegie Hall, Metropolitní opera, výjezd na mrakodrap Empire State Building, nocleh. 6. DEN Společná prohlídka Columbus Circle, Central Park s Metropolitní operou, možnost navštívit Metropolitan Museum of Art nebo Gugenheimovo muzeum, nocleh. 7. DEN Brzy ráno transfer na letiště La Guardia, přelet do Buffalla (10.05 - 11.50 h), prohlídka americké strany vodopádů, na vyhlídkových plošinách můžete sledovat vodopád zblízka - Prospect Point a Goat Island (Kozí ostrov), kde se nachází Jeskyně větrů - Cave of the Winds, transfer na ubytování do hotelu na kanadské straně vodopádů, pouhé 4 min pěšky od Niagarských vodopádů, prohlídka kanadské strany, po setmění pěší návštěva nasvícených vodopádů - úžasná světelná show reflektorů, promítaná přímo na valící se vodu, nocleh. 8. DEN Ráno odjezd do Toronta - prohlídka města včetně pohádkové budovy Casa Loma, telekomunikační věže CN Tower (Se svou výškou 553 m byla od svého dokončení v roce 1975 až do roku 2007, kdy ji neoficiálně překonala Burdž Chalífa, nejvyšší volně stojící stavbou s veřejně přístupnou vyhlídkovou plošinou na světě. Procházka po centru města. V podvečer příjezd zpět do Niagara Falls. Nocleh. 9. DEN Dopoledne pěší prohlídka Niagarských vodopádů s vyhlídkami na 55 metrů vysokou masu padající vody. V poledne odjezd od hotelu na letiště v Buffalu, odlet přes Atlantu a Amsterdam do Prahy. 10. DEN Přílet do Prahy v odpoledních hodinách .

Termíny

09.10.2018 - 18.10.2018 46 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY