PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Vánoční Europa Park

Německo
7.12.2018 - 7.12.2018 1 den 2 600 Kč Kód zájezdu : 62 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Letecky
Počet termínů : 1 Vánoční Europa Park Německo, 7.12. - 7.12.2018, 1 dní 2 600 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: ZÁJEZDY PRO DĚTI

Termíny

Termíny

07.12.2018 - 07.12.2018 2 600 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

EUROPA PARK je největší německý zábavní park, nachází se v blízkosti německého města Rust a pyšní se oceněním "Nejoblíbenější evropský zábavní park". Naleznete zde atrakce a show jak pod širým nebem, tak i v uzavřených prostorách - právě proto se Europa Park těší oblibě po celý rok a je možné zde zažít i různá sváteční období jako např. Halloween a advent. Čísla mluví zcela jasně - za rok 2016 přivítal park 4,5 milionu návštěvníků... Opravdu si zde přijdou na své všichni. Nadchne milovníky adrenalinových atrakcí, rychlosti a výšek i rodiny s dětmi, pro které je určena také značná část zábavy. Většina atrakcí navíc funguje celoročně. VÁNOČNÍ EUROPA PARK nabízí zábavu na atrakcích a naprosto dokonalou výzdobu a doprovodný sváteční program. Nahlédněte do adventu 2016: Španělská korida se přeměnila v Magic Ice - vystavěno zde bylo na 6 ledových stanovišť se 30 velkými sochami s výškou 3 až 4m a na 1770 malých sošek, bylo použito na 150 tun ledu a 150 tun sněhu a teplota je zde -8C°. Na výzdobu bylo použito na 2500 vánočních stromků, 10000 vánočních ozdob, 1000 rostlin vánočních růží, 1500 dekorativních zabalených dárků, 25 otevřených ohnišť pro zahřátí, 2500000 vánočních žárovek, 1000 dekorativních hvězd, v každé čtvrti tématicky ozdobený strom dle dané země, hlavní 50m vysoký vánoční strom... Speciálně pro toto období bylo postaveno 55m vysoké ruské kolo k shlédnutí nazdobeného a rozzářeného areálu z výšky, připraveno bylo kluziště o rozloze 375m2 k veřejnému bruslení, areál k bobování a lyžování pro děti... Na jezeře byla promítána světelná show s hudbou Luna Magica, krasobruslařská revue se zahalila do vánočního kabátku s jízdou se Santa Clausem, usídlila se zde Santova pošta nebo ledový Glaciar Icebar .... Ty nej atrakce.... PROJECT V - novinka 2017! - tzv. létající divadlo... Sen o létání se stane skutečností, konečně se proletíte...a uvidíte to nejkrásnější, co nabízí Evropa... WODAN - novější atrakce parku,dřevěná horská dráha dlouhá 1050m, vysoká 35m s přetížením 3,5G... EUROSAT - je simulace cesty kosmickou lodí a zvenčí vypadá docela nevinně. Vozíky jezdí po vnitřních stěnách velké stříbrné sféry. Budete se řítit v naprosté tmě a cestou si užijete různých zvukových efektů. MATTERHORN-BLITZ - zajímavá jízda ve vozíku pro horníky, která vyniká prudkými zatáčkami ENZIAN " ALPSKÝ EXPRESS"- první horská dráha v parku, určena pro celou rodinu. proveze vás rakouskými horami. EURO-MIR - 1000m dlouhá jízda kolem futuristických skleněných věží na vozíkách, které se točí dokola... Dosáhnete rychlosti až 50km/hod. MAGICKÉ KINO 4D - nové filmové dobrodružství. Užijte si "Happy family" PEGASUS - rodinná horská dráha s rychlostí až 65km/hod. WHALE ADVENTURES - nevšední plavba lodí BOBOVÁ DRÁHA - 487m dlouhý sjezd na bobech z výšky 20m ARENA OF FOOTBALL - oblíbená pouťová autíčka hrají fotbal, pro celou rodinu. EUROPA PARK EXPRESS - jízda vlakem kolem parku EUROPA-PARK HISTORAMA - toto otáčející se divadlo Vás zavede od léta 2010 do minulosti.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu bus nebo tranzit
  • Vstupné do Europa Parku
  • Průvodce
Cena nezahrnuje
  • Pojištění
Nástupy Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd po půlnoci, dopoledne přejezd k Europa Parku. Po zbytek dne volno v nejoblíbenějším evropském zábavním parku, který sbírá každoročně ocenění za kvalitu ve všech ohledech. V adventním čase si oblékne sváteční kabátek a kromě skvělých atrakcí si zde užijete i bohatý doprovodný program jako např. bohaté vánoční trhy s ochutnávkou místních pochutin, Santovu poštu, krasobruslařskou Ice show, vánoční průvod se světelnými efekty, velké kluziště apod. pro děti je nachystaná sáňkařská dráha a lyžařský svah s instruktory. Většina atrakcí je otevřena celoročně a tak si zde přijdou na své milovníci adrenalinu a rodiny s dětmi. Večer odjezd zpět. 2. DEN Návrat v brzkých ranních hodinách.

Termíny

07.12.2018 - 07.12.2018 2 600 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY