PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Vánoční Phantasialand

Německo
16.12.2017 - 17.12.2017 2 dny 2 900 Kč Kód zájezdu : 63 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Letecky
Počet termínů : 1 Vánoční Phantasialand Německo, 16.12. - 17.12.2017, 2 dní 2 900 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: ZÁJEZDY PRO DĚTI

Termíny

Termíny

16.12.2017 - 17.12.2017 2 900 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

PHANTASIALAND se nachází v Německu u Kolína nad Rýnem a patří mezi špičkové zábavní parky s atrakcemi na velmi vysoké úrovni. Zábava zde čeká jak milovníky adrenalinu, tak i rodiny s menšími dětmi. Cenami ověnčená představení, perfektní parková úprava a atrakce pro všechny věkové kategorie jsou zárukou skvělé zábavy. VÁNOČNÍ PHANTASIALAND v zimní období je park naprosto fascinující, je to jeden velký sen... Pohádková zimní krajina, spousta otevřených atrakcí (všechny kromě vodních), show a sváteční speciály zvou k návštěvě. Se soumrakem se rozzáří ulice, zahrady a hotely, které park obklopují. zamrzlé jezero obklopené sněhem zve k bruslení, večer se rozzáří nad parkem velkolepý ohňostroj zářící všemi barvami... TY NEJ ATRAKCE CHIAPAS - vodní expedice mezi vodopády a roklemi. Opakovaně získává národní i mezinárodní ocenění. (atrakce je v provozu do -5°C) TARON - nová atrakce z roku 2016 se světovými rekordy - nejrychlejší a nejdelší multi launch coaster svého druhu! dráha se kříží celkem 116 krát! (atrakce je v provozu do -10°C) BLACK MAMBA - v srdci Afriky se skrývá mamba černá, královna hadů. Vine s erychle temnými propastmi a roklemi, po strmých skalních stěnách... v minulosti získala spoustu ocenění včetně "Nejlepší evropská atrakce". (atrakce je v provozu do -5°C) TALOCAN - otáčející se lavice s dokonalými efekty, kde se několikrát otočíte vzhůru nohama a k tomu na vás budou šlehat plameny a střákat voda WHITE CHRISTMAS ON ICE - lední revue s odvážnými koky, piruetami a zvedačkami. MAUS AU CHOCOLAT - zajímavá 3D atrakce ve formě střílečky, kdy se v cukrářství setkáváte se spoustou myší a je jen na vás, kolika z nich se zbavíte RAIK - nová dráha pro celou rodinu. nejrychleší rodinný boomerang na světě! Nabízí jízdu vpřed i vzad, se kterou můžete vše zažít dvakrát.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Autobusovou dopravu
  • Vstupné do Phantasialandu (vstupy na atrakce)
  • Průvodce
Cena nezahrnuje
  • Pojištění
Nástupy Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Sv. Kateřina (Rozvadov)

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Po půlnoci odjezd, dopoledne příjezd k areálu Phantasialandu, zde celodenní volno k návštěvě parku. užijí si zde rodiny s dětmi i milovníci výšek a rychlosti, většina atrakcí je otevřena celoročně. Phantasialand vás uchvátí bohatou a dokonalou vánoční výzdobou a skvělou zábavu si užijete např. na veřejném kluzišti nebo při některé show - krasobruslařské revue, taneční vystoupení, ohňostroj... V podvečer odjezd zpět. 2. DEN Návrat v brzkých ranních hodinách.

Termíny

16.12.2017 - 17.12.2017 2 900 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY