PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

OD LA PLATY K PACIFIKU - ARGENTINA, CHILE

Argentina
3.3.2019 - 17.3.2019 15 dní 79 990 Kč Kód zájezdu : 471 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 OD LA PLATY K PACIFIKU - ARGENTINA, CHILE Argentina, 3.3. - 17.3.2019, 15 dní 79 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

03.03.2019 - 17.03.2019 79 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Permit pro vstup na poloostrov Valdés. Ubytování a strava. Český průvodce, místní dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Mezinárodní i vnitrostátní letecká včetně tax, veřejná (autobusy včetněkomfortních dálkových, metro) a nájemní (minibusy, taxi). Ubytování: Turistické hotely a penziony - 2-lůžkové pokoje, většinou s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek 9900 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně.
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Praha - Buenos Aires. Let do Jižní Ameriky. 2. - 3. DEN Buenos Aires. Prohlídka metropole Argentiny: historické jádro s prezidentským palácem, parlamentem, radnicí a katedrálou, „Argentinský Slavín“ La Recoleta, mj. s hrobkou Evity Perón. Bohémská a umělecká čtvrť San Telmo s kavárnami a tržišti, La Boca s pestrobarevnými domky, tančírnami tanga a stadionem La Bombonera, nejslavnějšího klubu země - Boca Juniors. 4. - 7. DEN Poloostrov Valdés. Přelet na jih do Patagonie. Pozemský ráj zvířat v přírodní rezervaci na poloostrově Valdés (UNESCO) na atlantickém pobřeží. Možnosti výletů za pozorováním velryb a kosatek, delfínů, tučňáků, tuleňů či lvounů. Koupání pro otužilé, možnost potápění nebo šnorchlování. Přelet na severozápad do Mendózy. 8. - 11. DEN Mendóza - Santiago de Chile. Mendóza - město sadů a vinic na rozhraní pamp a velehor. Možnost návštěvy slavných vinných sklepů s ochutnávkou nebo výletů do okolí (termály). Jízda do N.P. Aconcagua s fascinujícími scenériemi barevných skal a hradbou šestitisícovek (kulisy filmu Sedm let v Tibetu). Přírodní úkaz Incký most - barevná skalní brána vzniklá sopečnou aktivitou. Pěší výlet pod nejvyšší horou Ameriky - Aconcaguou (6959 m). Přejezd Andami do Chile. 12. - 13. DEN Santiago de Chile, Vina del Mar. Hlavní město Santiago de Chile: prezidentský palác, Plaza de Armas s katedrálou, tržnice, „kafe s nohama” - kavárny, kde se pánům líbí. Vrch Cerro Santa Lucia s vyhlídkou na město. Výlet na tichomořské pobřeží. Přístav Valparaíso, hlavní chilské letovisko - mořské lázně Vina del Mar: možnost koupání v Pacifiku (pro otužilejší). 14. - 15. DEN Santiago de Chile - Praha. Návrat domů.

Termíny

03.03.2019 - 17.03.2019 79 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY