PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

VELIKONOČNÍ OSTROV - TAHITI A MOOREA

Chile
4.11.2017 - 20.11.2017 17 dní 144 490 Kč Kód zájezdu : 413 Typ pobytu : Poznávací
  • Letecky
Počet termínů : 2 VELIKONOČNÍ OSTROV - TAHITI A MOOREA Chile, 4.11. - 20.11.2017, 17 dní 144 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Livingstone

Termíny

Termíny

04.11.2017 - 20.11.2017 144 490 Kč Nezávazná rezervace
17.03.2018 - 02.04.2018 146 690 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Velikonoční ostrov - nejizolovanější obývaný kout světa proslavený tajemnými obřími kamennými sochami. Místo, kde se energie oceánu i vesmíru soustředí v téměř až hmatatelné podobě. Ohromující krása přírody - sopečné krátery, útesy s divokým příbojem, jeskyně, lávové tunely i exkluzivní pláže Ovahe a Anakena.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Mezinárodní zpáteční letenka na Tahiti a Velikonoční ostrov včetně letištních tax. Loď Tahiti – Morea – Tahiti. Na Tahiti a Moorei nájemní a veřejná doprava (auta, busy, trucky, taxi). 2 dny pronájem kol (Moorea, Velikonoční ostrov). „Shark Tour“ na Moorei (člunem po laguně, krmení žraloků, koupání s rejnoky, šnorchlování, občerstvení). Permit do údolí Fautaua. Okružní prohlídka Velikonočního ostrova a Tahiti, transfery z/na letiště. Ubytování na Tahiti - penziony a hotely, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, na Morei i tradiční obydlí fare - chatky a bungalovy, Velikonoční ostrov - hotel, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a polynéským přivítáním – lei. Snídaně. Vstup do NP Rapa Nui umožňující přístup na hlavní atrakce Rano Raraku a Orongo. Český průvodce. Místní průvodci dle potřeb. Cestovní pojištění.
Cena nezahrnuje
  • Stravování mimo snídaně. Spropitné. Vstupy. Fakultativní aktivity. Příplatek za jednolůžkový pokoj 28 500 Kč

Program zájezdu

Program zájezdu

1. den
Obletíme polovinu zeměkoule. Z Evropy na Tahiti uprostřed Pacifiku.
2. - 3. den
Přílet do Papeete. Tahiti. Metropole ostrova i celé Francouzské Polynésie, Papeete. Polynéské trhy, přístav, radnice, večerní korzo po nábřeží, typické jídelničky les roulottes, ochutnávka polynéské speciality - poisson cru (syrové ryby v kokosovém mléce). Možnost návštěvy centra města, trhů, nákupů suvenýrů, koupání a slunění na plážích. Pro zájemce fakultativní celodenní výlet katamaránem na plochý atol Tetiaroa, soukromý ostrov hollywoodské star Marlona Branda.
4. - 10. den
Velikonoční ostrov. Noční let z Papeete na ostrov Rapa Nui, ve světě známější jako Velikonoční. Ubytování v jediné osadě ostrova - Hanga Roa. Prohlídka ostrova, který kromě 887 moai nabízí turistům i spoustu přírodních krás - krátery, útesy, lávové jeskyně a neopakovatelnou atmosféru izolovaného starosvětského místa, kde po ulicích jezdí gaučové na koních. Kráter Rano Kau, Orongo - vesnice kultu ptačího muže. „Továrna na výrobu soch“ - lom v Rano Raraku. Ahu Tongariki, Akivi, Vinapu. Pupek světa. Koupání pod moai na bělostné pláži Anakena s palmovým hájem. Prohlídky pěšky a autem, možnost pronájmu kol, motorek či koní. Možnost návštěvy show s tanci původních obyvatel. Přelet zpět na Tahiti.
11. den
Tahiti. Okružní jízda po pobřeží Tahiti Nui. Tropická vegetace, vodopády, gejzíry mořského příboje v lávových útesech, botanická zahrada s galapážskými želvami, Gauguinovo muzeum, jeskyně Maraa ukrytá v kapradinách, restaurované pyramidové marae Arahurahu.
12. - 14. den
Lodí přes Měsíční moře na romantický „Ostrov srdce“ a dějiště filmu Bounty - Mooreu. Bílé písčité pláže, laguny, korálové útesy. Koupání a šnorchlování. Krmení žraloků a „mazlení“ s rejnoky, životní zážitek! „Zahrady ráje“ s ananasovými a vanilkovými plantážemi, papája, avokáda, manga, banány. Návštěva destilérie netradičních likérů a pálenek z exotického ovoce spojená s ochutnávkou. Úchvatné horské scenérie s jedinečnými rozhledy, poklidné zátoky kapitána Cooka a Opunohu. Údolí se starými polynéskými chrámy. Možnost návštěvy tradiční vesničky Tiki s nejvyhlášenějším představením polynéských tanců. Tradiční pokrmy připravené v zemní peci.
15. den
Tahiti. Pěšky údolím Fautaua v tropické džungli pod dvoutisícovými vulkány a rozeklaným Diadémem k obřímu vodopádu, možnost koupámí. Alternativně možnost výletů do okolí. Punaauia - přírodovědné a etnografické muzeum Tahiti a ostrovů. Koupání na černých lávových plážích v okolí Papeete.
16. - 17. den
Letecký návrat z Papeete domů.

Termíny

04.11.2017 - 20.11.2017 144 490 Kč Nezávazná rezervace
17.03.2018 - 02.04.2018 146 690 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY