PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Vídeň, Klosterneuburg, Schönbrunn, Hof, adventní t

Rakousko
25.11.2017 - 26.11.2017 2 dny 3 290 Kč Kód zájezdu : A160x-17 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Vídeň, Klosterneuburg, Schönbrunn, Hof, adventní t Rakousko, 25.11. - 26.11.2017, 2 dní 3 290 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Geops

Termíny

Termíny

25.11.2017 - 26.11.2017 3 290 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava autobusem, 1x hotel ve Vídni se snídaní, průvodce
Cena nezahrnuje
  • Komplexní pojištění, příp. pobytové taxy, jízdenky, vstupné do objektů, muzeí a na výstavy (80 €) a vše, co není obsaženo v položce Cena zahrnuje
Nástupy Praha
Doprava Klimatizovaným busem s možností občerstvení (prodej nápojů za Kč), vybaveným DVD.Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd časně ráno z Prahy a po trase dle dohody, přejezd do Rakouska, Klosterneuburg, jeden z nejvýznamnějších klášterů v Rakousku, interiéry, světoznámý zlatý oltář, přejezd do VÍDNĚ, zámek Schönbrunn, prohlídka interiérů - velký okruh a popřípadě 1. část výstavy Marie Terezie v muzeu kočárů, anebo velké vánoční trhy na nádvoří a rozsáhlé zahrady Dále památky VÍDNĚ, chrám sv. Štěpána, náměstí Marie Terezie s císařovniným monumentálním pomníkem, Kunsthistoriches Museum a Přírodovědné muzeum (moderní interaktivní muzeum přírody a vědy, mj. i sbírky Františka Štěpána Lotrinského, manžela Marie Terezie), budovy postavené Františkem Josefem na Ringu, Parlament, Kunsthistorisches Museum, Nová radnice, Vídeňská universita, hradní divadlo, možnost navštívit další část výstavy Marie Terezie výstava P. P. Rubens: Proměny a výstavy kreseb P. Brueghela a Raffaela, adventní trhy 2. DEN VÍDEŇ, Hofburg, staleté hlavní sídlo rodu Habsburků, okruh se Stříbrnou komorou (drahocenné stolní nádobí, náčiní, užitkové předměty), Muzeem Sissi a Císařskými komnatami, popř. adventní trhy, cesta podél Dunaje národním parkem Dunajské luhy k Moravskému poli za další památkou spojenou s Marií Terezií: barokní zámek Schloss Hof, rodinné sídlo Habsburků s nádhernými zahradami (původně majetek prince Evžena Savojského), lze navštívit další část velké výstavy Marie Terezie v interiérech, jedinečné adventní trhy v původním hospodářském dvorci, kde jsou užitkové zahrady a lze tu vidět celou řadu hospodářských zvířat, různé vzácné rasy, např. bílé oslíky či maďarské rohaté ovce račky, krásný zámecký i venkovský advent, přejezd do ČR, návrat před půlnocí CK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí a zájmu větší skupiny vzhledem k výstavám..

Termíny

25.11.2017 - 26.11.2017 3 290 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY