PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

VIETNAM

Vietnam
16.2.2018 - 4.3.2018 17 dní 61 500 Kč Kód zájezdu : 212 Typ pobytu : Poznávací
  • Letecky
Počet termínů : 1 VIETNAM Vietnam, 16.2. - 4.3.2018, 17 dní 61 500 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Livingstone

Termíny

Termíny

16.02.2018 - 04.03.2018 61 500 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

VIETNAM - země s tisíciletou historií. Dvoudenní výlet do slavné Dračí zátoky s kouzelnými krasovými scenériemi a tajuplnými jeskyněmi. Bývalé císařské město Hue, městečko se středověkou architekturou Hoi An. Dvoudenní výlet splnou penzí do delty Mekongu. V Hanoji i v Saigonu stihneme to nejdůležitější. Odpočinek na písečných plážích městečka Nha Trang.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Mezinárodní letenka. Letištní taxy. Místní přelet Hanoj - Hue. Veškerá doprava: vlak, autobusy, lodě, minibusy. Výlet do zátoky Ha Long Bay včetně projížďky lodí s plnou penzí. Ubytování v hotýlcích se snídaní. Dvoudenní výlet s plnou penzí do delty Mekongu. Český průvodce. Místní průvodci dle potřeb. Cestovní pojištění.
Cena nezahrnuje
  • Vstupní vízum Vietnam 25 USD. Strava nad rámec programu. Vstupné do památek a muzeí. Spropitné. Příplatek za jednolůžkový pokoj 5 900 Kč.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. den
Letecky do VIETNAMU.
2. den
Hanoj. Staré město, uličky pojmenované podle řemesel, která se zde po staletí provozují. Vyhlídková projížďka na rikšách.
3. den
Přesun do oblasti Tam Coc, nazývané někdy pevninský Ha Long. Plavba po řece na tradičních loďkách sampan mezi krasovými homolemi, rýžovými políčky a skrz vodní tunely. Návštěva Hoa Lu, původního střediska dynastie Dinh a Le. Paláce a pagody z 10. a 11. století. Nocleh v Ninh Binh.
4. - 5. den
Dvoudenní výlet s plnou penzí do Dračí zátoky Ha Long, kde z mořské hladiny roste 3 000 skalních věží. Krasové jeskyně, magické laguny. V roce 1994 byla zátoka Ha Long zařazena na seznam světového přírodního dědictví UNESCO. Nezapomenutelná plavba lodí v tradičním stylu. Návrat do Hanoje.
6. den
Prohlídka Hanoje. Hoan Kiem - jezero Navráceného meče s chrámem Ngoc Son. Jednosloupová pagoda Chua Mot Cot z roku 1049. Van Mieu - chrám literatury, univerzita z roku 1049. Večerní návštěva jedinečného a úžasného vodního divadla Thang Long. Navštívíme Ho Či Minovo mauzoleum a jeho dům?
7. - 8. den
Z Hanoje letecky do bývalého císařského města Hué (UNESCO). Citadela - sídlo císaře, jeho paláce a císařské hrobky. Plavba po Vonící řece. Osmiboká pagoda Thien Mu. Nezapomenutelná atmosféra rušného tržiště.
9. den
Přes průsmyk Hai Van, geografický a klimatický předěl dělící sever a jih země. Danang - muzeum čamské kultury, jedinečné exempláře z období rozkvětu Čamské říše ze 7.-15. století. Mramorové hory - Ngu Hanh Son - posvátných pět mramorových věží. Návštěva hory Thuy Son s jeskyněmi. Nocleh v Hoi An.
10. - 11. den
Hoi An - městečko se středověkou architekturou ve vietnamském, čínském, japonském a francouzském stylu. Japonský krytý dřevěný most ze 17. století. Čínské chrámy, středisko výroby hedvábí. My Son - bývalé náboženské centrum Čampy ve 4. - 13. století. Jedinečné chrámy - nejdéle fungující chrámový komplex v jihovýchodní Asii! Možnost půjčení kol a vyjížďky na pláž. Přejezd vlakem do Nha Trang.
12. - 13. den
Nha Trang - přímořské městečko, pagody. Písečné pláže. Koupání a šnorchlování v Jihočínském moři. Přesun nočním lehátkovým vlakem do Saigonu.
14. - 15. den
Dvoudenní výlet s plnou penzí do delty Mekongu se zastávkou u Cu Chi tunelů. Síť tunelů u Cu Chi umožnila za války vietnamským jednotkám ovládnout rozlehlý region situovaný pouhých 40 km od Saigonu. Odpoledne pokračování do delty Mekongu, projížďka lodí po hlavním toku Mekongu i po bočních ramenech. Ovocné zahrady a výroba produktů z kokosového mléka. Překrásné přírodní scenérie i typický život místních obyvatel. Ranní plovoucí trh. Návrat do Saigonu. 

16. den
Ho Či Minovo město - Saigon - město spojující několik kultur - vlivy buddhismu, islámu, hinduismu a křesťanství. Prohlídka města. Historické budovy, katedrála Notre Dame, hlavní pošta od G. Eiffela, pagoda Thien Hau. Prezidentský palác, radnice. Rozloučení s Vietnamem. Odlet domů.
17. den
Letecký návrat domů.

Termíny

16.02.2018 - 04.03.2018 61 500 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY