PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Wroclaw, Budyšín a Zhořelec, adventní trhy

Polsko
2.12.2017 - 3.12.2017 2 dny 3 390 Kč Kód zájezdu : A124-17 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Wroclaw, Budyšín a Zhořelec, adventní trhy Polsko, 2.12. - 3.12.2017, 2 dní 3 390 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Geops

Termíny

Termíny

02.12.2017 - 03.12.2017 3 390 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem, 1x hotel se snídaní, průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • Komplexní pojištění, veškeré vstupné (100 Zl, 40€)
Nástupy Praha
Doprava Klimatizovaným autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč) a DVDUpozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy v 6 hodin, další možná nástupní místa Mladá Boleslav a Liberec, cesta do Polska, VRATISLAV (WROCLAW), historické město s jedním z nejkrásnějších evropských náměstí, Rynek s historickými domy, chrám sv. Alžběty s přiléhajícími domy Jeníček a Mařenka, Solné náměstí s Královským palácem, radnice, Dómský/ Tumský ostrov s velkolepou katedrálou a nejstarším kostelem ve městě a Pískový ostrov s dalším chrámem a mechanickým betlémem, pohled na vratislavské mosty (v městě je jich přes 200) a ramena Wisly, univerzita, Jatki, všude jsou rozmístěny zábavné sošky -trpaslíci ve Vratislavi, nejkrásnější vratislavský betlém, další možnosti individuálního programu - modernistická Hala století od Maxe Berga, zapsaná na seznamu UNESCO, Raclawické panoráma - obří obraz vystavený ve dřevěné rotundě, anebo vratislavská zoo s fantastickým světem africké přírody - Afrikárium, vodopády, pod nimiž pijí hroši, prales, tunel v Rudém moři... ubytování, večerní adventní trhy s tradičními gastronomickými specialitami, jako jsou různé placky, pečené ryby, zelná polévka bigosz, uzené sýry, vánoční punče a horký medový nápoj 2. DEN Výjezd na vyhlídku do 49. patra nejvyššího polského mrakodrapu, panoramatický výhled, přejezd do německé Lužice a kouzlo adventu - \"slezský vánoční trh\" ve ZHOŘELCI (Görlitz) a \"Václavský trh\" v BUDYŠÍNĚ (Bautzen), pěkných lužických městech s řadou památek, upomínajících i na české dějiny, trhy jsou zasazeny do krásné scenérie na historických náměstích a mají pozoruhodnou atmosféru kultury tří zemí - Německa (Saska), Polska i Čech, lužickosrbské tradice, vánoční zboží, svařáky a punče, budyšínský trh krále Václava je údajně nejstarší v Německu, návrat do Prahy před půlnocí CK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí a aktuálních otvíracích dob objektů.

Termíny

02.12.2017 - 03.12.2017 3 390 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY