PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Wroclaw, město sta mostů a město kultury a zeleně

Polsko
28.10.2017 - 29.10.2017 2 dny 3 290 Kč Kód zájezdu : A122-17 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Wroclaw, město sta mostů a město kultury a zeleně Polsko, 28.10. - 29.10.2017, 2 dní 3 290 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Geops

Termíny

Termíny

28.10.2017 - 29.10.2017 3 290 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem, 1x hotel se snídaní, průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • Komplexní pojištění, příp. pobytové taxy, veškeré vstupné (130 PLZ)
Nástupy Praha
Doprava Klimatizovaným autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč) a DVD

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy v 6 hodin, po trase, svoz z Brna za 400 Kč, cesta do Polska, ZABKOWICE SLASKIE (Frankenstein) starobylé město se zříceninou zámku, který patříval Jiřímu z Poděbrad a jeho potomkům (přestavbu v renesanční zámek řídil Benedikt Rejt), Křivá věž, kostely a další zajímavé památky, \"Frankensteinova laboratoř\" (v dějnách městečka bývá hledána souvislost s románem M. Shelleyové, ačkoliv ji nelze doložit), VRATISLAV (Wroclaw), prohlídka historického centra města, Rynek, jedno z nejkrásnějších náměstí nejen v Polsku, goticko-renesanční radnice a početné výstavné domy, tzv. Jatki, chrám svaté Alžběty s domky Jeníček a Mařenka, barokní komplex univerzity s velkou síní Aula Leopoldina, klášter bernardinů s muzeem architektury, možnost návštěvy tržnice, místní zajímavostí jsou Wroclawskie Krasnale - trpaslíci ve Vratislavi, početné vtipné bronzové sošky skřítků rozmístěné všude po Vratislavi, kteří vás provedou po zajímavých místech a uličkách, ubytování ve městě, podvečerní atmosféra města s desítkami vynikajících restaurací i malých barů, plných univerzitních studentů 2. DEN VRATISLAV, pokračování prohlídky a různé zajímavosti: výjezd na vyhlídku z nejvyššího polského mrakodrapu SkyTower, ramena a ostrovy Wisly, Tumský ostrov a Pískový ostrov - odedávna duchovní centrum města, nejstarší část města zvaná též Malý Vatikán, založená českým knížetem Vratislavem, katedrála Jana Křtitele, kostel sv. Kříže a další chrámy, obří obraz Panorama bitvy u Raclawic (15 x 114 m), dále variantní program: zahrady - Szczytnický park - půvabná Japonská zahrada, růžová zahrada a dřevěný kostelík z 12. století, přepravený z venkova, kruhová modernistická Hala století (UNESCO) od Maxe Berga s rozsáhlou parkovou úpravou (původně areál veliké výstavy r. 1913), nebo možnost prohlídky Národního muzea (významné umělecké sbírky až po současnost včetně gotického umění s řadou děl z doby Karla IV. a Václava IV.) nebo vratislavská zoo s moderním pavilonem Afrikárium, kde je vytvořeno pět druhů afrických krajin - např. tropická džungle, obrovské vodopády, pod kterými se koupají hroši, Rudé moře, skrz které vede skleněný tunel aj., návrat do Prahy do půlnoci CK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí a aktuálních otvíracích dob objektů. Program 2.dne je variantní.

Termíny

28.10.2017 - 29.10.2017 3 290 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY