PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Z Londýna do srdce Anglie

Velká Británie
2.9.2017 - 7.9.2017 6 dní 17 490 Kč Kód zájezdu : 4243 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 Z Londýna do srdce Anglie Velká Británie, 2.9. - 7.9.2017, 6 dní 17 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Čedok

Termíny

Termíny

02.09.2017 - 07.09.2017 17 490 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • 5 noclehů v hotelech***, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a anglickou snídaní
  • Letenku Praha - Londýn - Praha včetně tax a příplatků
  • Dopravu autokarem po trase zájezdu
  • Průvodce po dobu zájezdu
  • Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb
Cena nezahrnuje
  • Vstupy do památkových objektů
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu


1. den:
Odlet z Prahy do Londýna, transfer z letiště do hotelu, ubytování, fakultativně večeře. Při dobrých časových možnostech kombinovaná prohlídka autokarem a pěšky po londýnských zajímavostech – Trafalgar Square, Whitehall, Westminsterské opatství, Big Ben, London Eye, Národní galerie, katedrála sv. Pavla, Tower, Tower Bridge

2. den:
Po snídani zastávka v Salisbury – městě ze 13. století s nádherným historickým centrem a katedrálou ve stylu rané anglické gotiky, odjezd do Stonehenge – návštěva nejslavnějšího pravěkého monumentu, komplex menhirů a kamenných kruhů dokazující znalosti z oblasti aritmetiky a astronomie pradávných obyvatel této oblasti, individuální volno k prohlídce areálu, odjezd do Bathu – nádherné město s impozantním cetrem v gregoriánském stylu v údolí řeky Avony, lázeňské středisko založené Římany v 1. stol., řada budov a památek z 18. stol, Royal Crescent – nejmajestátnější ulice v Británii, Pulteney Bridge – most s obchody, římské lázně, opatství… Odjezd na ubytování, fakultativně večeře.

3. den:
Po snídani Oxford – prohlídka nejstaršího univerzitního města v Anglii, odjezd do Stratford-upon-Avon, prohlídka druhého nejnavštěvovanějšího města po Londýně – rodiště W. Shakespeara, města pyšnícího se mnoha malebnými domy spjatými se životem Shakespeara a unikátní hrázděnou architekturou, věznice z 15. stol., radnice se sochou Shakespeara… Odjezd do Warwicku – návštěva velkolepé středověké pevnosti s expozicí muzea Madame Tussaud´s, dnes nejkrásnější majestátní sídlo v zemi, dojezd na ubytování, fakultativně večeře.

4. den:
Po snídani odjezd do Liverpoolu – pulsující přístavní město, ve kterém se mj. zrodila skupina Beatles, s řadou neoklasicistních budov, špičkových muzeí a galerií, prohlídka města, volno. Odjezd do Yorku – starobylého města s řadou původních středověkých památek. Hrázděné domy, úzké dlážděné uličky, radnice a další budovy, z nichž nejpozoruhodnější je katedrála – největší gotický kostel na sever od Alp s nejobsáhlejší sbírkou středověkých maleb na skle, volno, dojezd na ubytování, fakultativně večeře.

5. den:
Po snídani odjezd do Lincolnu, města na divokém skalním útesu nad řekou Witham proslulého mj. hradem, impozantní katedrálou s třemi mohutnými věžemi a skvostným andělským chórem a s řadou dochovaných středověkých památek, prohlídka, volno. Odjezd do Burghley House – prohlídka jedinečné zámecké rezidence z období alžbětinské Anglie – mj. Nebeská síň, Pekelné schodiště, kuchyně apod., odjezd do Cambridge. Návštěva proslulého univerzitního města na řece Cam – King´s College Chapel z 15. století, Most vzdechů… volno, dojezd na ubytování, fakultativně večeře.

6. den:
Po snídani odjezd do Londýna k individuálním návštěvám muzeí, galerií, nákupům… Transfer na letiště a odlet do Prahy..

Termíny

02.09.2017 - 07.09.2017 17 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY