PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

NAPŘÍČ MEXIKEM - BAJA CALIFORNIA A MĚDĚNÝ KAŇON

Mexiko
10.3.2018 - 26.3.2018 17 dní 78 990 Kč Kód zájezdu : 351 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 NAPŘÍČ MEXIKEM - BAJA CALIFORNIA A MĚDĚNÝ KAŇON Mexiko, 10.3. - 26.3.2018, 17 dní 78 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

10.03.2018 - 26.03.2018 78 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Výlety k La Bufadora a 1 den v Barranca del Cobre. Plavba lodí za velrybami v zátoce Ojo de Liebre. Výletní vlak Los Mochis - Creel. Ubytování a snídaně. Český průvodce, služby místních průvodců dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Mexika včetně tax a poplatků. Veřejná a nájemní (dálkové komfortní autobusy, taxi, minibusy nebo minivany), trajekt přes Cortésovo moře. Ubytování: Hotely a penziony - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 8900 Kč (13x). Strava: Součástí ubytování jsou snídaně.
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 3. DEN Praha - San Diego - Ensenada. Let do USA do jižní Kalifornie. San Diego: starosvětská Čtvrť plynových lamp, jedinečné oceanárium a ZOO, ostrov a hotel Coronado (film Někdo to rád horké). Vláčkem na mexické hranice. Přejezd z Tijuany do Ensenady. 4. - 7. DEN Ensenada - La Paz. Sněhobílá Ensenada: exkurze v klášterních vinných sklepech sv. Tomáše s ochutnávkou, pobřeží s pelikány a lvouny. Výlet k La Bufadora, největšímu mořskému gejzíru světa (přes 30 m výšky). Jízda po celé délce Baja Californie - nejdelšího poloostrova planety. Světová rarita - zátoka Ojo de Liebre (na 2000 velryb - šedé i modré, které se zde páří a vyvádějí mladé). Obří písečné duny na pobřeží s kostrami velryb, početní lachtani. Nezapomenutelná plavba ve člunu mezi velrybami. Centrum mexické Kalifornie - La Paz. 8. - 11. DEN La Paz - Los Mochis. Nejjižnější mys Kalifornie - Konec země, kde se stýkají vody Tichého oceánu a Cortésova moře. Pláž milenců. Jachetní přístav a letovisko Cabo San Lucas s vilami hollywoodských hvězd. Fascinující měsíční krajina pouští, obřích kaktusů a oceánu, pobyt na nádherných pacifických plážích: bizarní čedičové útesy, koupání. Lodí přes Cortésovo moře. 12. - 15. DEN Los Mochis - Creel - Chihuahua. Výletním vlakem po jedné z nejkrásnějších tratí světa s 88 tunely a 38 mosty do kaňonu Barranca del Cobre - hlubšího (až 1870 m) a čtyřikrát většího než Grand Canyon. Westernový Creel, skalní puebla indiánů Tarahumara, termální řeka, jezero Arareco, možnosti výletů v kaňonu - vodopády Basaseachi (vysoké 310 m), skalní město Údolí mnichů aj. Jízda krajem pozoruhodných mennonitských komunit do Čivavy - města legendárního bandity a politika Pancho Villy. 16. - 17. DEN Chihuahua - Mexico City - Praha. Přelet do hlavního města Mexika a odlet domů.

Termíny

10.03.2018 - 26.03.2018 78 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY